30 Haziran 2011 Perşembe

ESTECHİ.COM İŞBİRLİĞİYLE 1 KİŞİYE ÇOK ŞIK KIYAFETLETLER HEDİYEMİZ OLACAK

                    Merhaba arkadaşlar mkampanyamızın bitmesine az bir zaman kala hem kampanyamızı hatırlatalım dedim. Hemde bugun sitede çok şık elbiselerin 79 Tl den 19 TL ye indiğini gördüm kaçırmayın istedim:))http://www.estechi.com/.                            

Merhaba arkadaşlar sizlere internette hemen heryerde reklamını gördüğüm ve siteyi görünce ürünlerine ve fiyatlarına hayran kaldığım bir siteden bahsedeceğim http://www.estechi.com/. "Online alışveriş Modası " Sloganıyla gönüllerimize taht kurmaya aday bir site bence. Firma yetkilimiz Mehmet Bey harika projeler sundu bizlere. Blogumuzda ilk etapta 1 hediye ürünle kampanya yapacağız ancak katılım iyi olursa devamı çok çok beklediğinizin üzerinde gelecek:) Şuan için 1 aylık kampanya süresi veriyoruz ama iyi bir katılımı 1 haftada yakalarsak 1 haftalık katılımcılar arasından çekilişle talihliyi belirleyip yeni bir kampanya gireceğiz ve ilk kampanyaya katılanlarda bu yeni kampanyalardan faydalanabilecek:)) Harika bir haber değilmi.))
GELELİM KAMPANYAMIZA
1ŞANSLI KATILIMCIMIZA SEÇECEĞİ ÜRÜN HEDİYEMİZ OLACAK(Yukarıda yazdığımız gibi katılım çok olursa kampanyamız  her hafta yeni ürünlerle devam edecektir)
ŞARTLARIMIZ İSE ÇOK KOLAY
* http://www.estechi.com/uye_ol.asp  siteye üye olmak ve üye olurken soyat kısmına (o) yazmanız gerekmektedir.
** http://www.facebook.com/pages/estechi-online-alışveriş-modası/131078266968727 facebookta beğenmek ve arkadaşlarını davet etmek
***https://twitter.com/#!/EstechiOnline tweter hesabı olanlar tweterde beğenmek.
gerekli bilgileri ve linkleri buraya yazmak
son katılım 08 Temmuz 2011(katılım fazla olursa çok daha erken bitebilir:))
kargo firmamıza aittir.Başarılar
kampanyamız bitmiştir.