22 Temmuz 2011 Cuma

AVON ile Fergie iş birliğine FiFi® ödülü!

                                                 
FiFi® ödülleri sahipleri, geçtiğimiz günlerde New York, Lincoln Center’da açıklandı. Uluslararası parfüm endüstrisinin önde gelen isimleri ile sinema, TV ve müzik dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı davet, görkemli görüntülere sahne oldu. “The Black Eyed Peas” grubunun vokali, ünlü şarkıcı Fergie ise sadece Avon’a özel hazırlağı Outspoken by Fergie adlı parfümü ile “Yeni Ünlü Parfümleri” katagorisinde 2011 FiFi®  ödülüne layık görüldü.
FiFi® ödülleri yönetim kurulu üyeleri tarafından belirlenen bu kategori ödülü, ilk parfümü ile parfüm kategorisinin itibarını arttıran ve hızlı bir şekilde geniş tüketici kitlelerine ulaşabilen ünlüye verilmektedir.
Özgür ruhlu, kendine güvenen, kendiyle barışık, 6 kez Grammy Ödülü’ne layık görülmüş Fergie yeni parfümü ile 2010 yılında tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ödül töreninde açıklama yapan Fergie “ İlk parfümüm olan Outspoken by Fergie’nin Avon tarihindeki en büyük parfüm lansmanı olması gerçekten inanılmaz! Her projem ile ilgili olarak büyük bir tutku ve heyecan duyarım. Projelerin yaratılmasından bitiş anına kadar büyük emek veririm. Outspoken için de aynı şeyler geçerliydi. FiFi® “Yeni Ünlü Parfümü” ödülüne layık görüldüğüm için son derece mutluyum” dedi.

             
Fergie şimdi de yepyeni bir parfüme imza atıyor!
Dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON, “The Black Eyed Peas” grubunun vokali, ünlü şarkıcı Fergie ile gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor ve Outspoken Intense by Fergie Serisi’ni satışa sunuyor.
“Sahneye çıktığımda kendimi özgürce ifade etmek isterim . Outspoken Intense bu anları özel kılan çarpıcı bir parfüm!” FERGIE
Outspoken Intense by Fergie Serisi’nde; Eau de Parfum (EDP), Parfümlü Vücut Spreyi ve günlük hayatta ve seyahatlerde kullanım kolaylığı sağlayan Mini EDP bulunuyor. Outspoken by Intense by Fergie EDP, yıldız meyvesinin sürükleyici çarkıfelek çiçeği ve misk kokuları ile çekici bir karışım sunuyor. Serinin devam ürünleri olan Outspoken Intense by Fergie Parfümlü Vücut Spreyi ve Outspoken Intense by Fergie Mini EDP ise meyveli-çiçeksi notaların misk ile çekici birleşiminin etkisini artırıyor.
Haziran 2011 tarihinden itibaren Türkiye’de de satışa sunulan Outspoken Intense by Fergie Serisi’nden EDP(50ml.) %25 İNDİRİM ile SADECE 45.00TL, Parfümlü Vücut Spreyi (75ml.) SADECE 13,40TL ve Mini EDP(15ml.) SADECE 20,20TL!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder