8 Ağustos 2011 Pazartesi

HC 19 İLE SAÇBAKIMINDA DEVRİMİ YAŞAYIN!!!!

Merhaba arkadaşlar sizlere kendiminde beğenerek kullandığım muhteşem bir saç bakım ürününden bahsetmek istiyorum. HC 19
Sıradan şampuanlarınızı unutturacak
Güçlendirilmiş Yeni Formül: HC19
 
HC 19 Şampuan
HC19'un güçlendirilmiş yeni bitkisel formülü sayesinde yumuşak, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmak artık daha kolay. İlk kullanımda bile HC19'un sadece bir şampuan olduğuna inanamayacaksınız. Şampuanda köpükten fazlasını arıyorsanız HC19'u mutlaka denemelisiniz.
HC19, 19 farklı bitki ve vitamin kompleksinden olaşan doğal ve zengin içerikli bir şampuandır.
İçeriğindeki Hc 19 ecxtact ve vitamin-mineral kompleksi sayesinde saçların güçlenmesine ve dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.
Saç derisinin doğal yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizler, saç derisine vitamin ve mineral takviyesi yaparak besler.
Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkilere karşı direncini artırır.
Gözeneklerin açılmasına, nem kaybının önlenmesine yardımcı olur.
Saç diplerinde kalıntı bırakmaz, saçın kolay şekil almasını sağlar.
Düzenli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin güçlenmesine yardımcı olur.
Formülünde bulunan ve Batı Afrika’da yetişen özel bir bitki olan SHEA BUTTER sayesinde saçları besler, güçlendirir, hacimli ve parlak bir görünüm kazandırır.

HC 19 Şampuan, bitkisel ve zengin içeriği ile saçları zarar vermeden temizlemek ve dolgun bir görünüm vermek için hazırlanmıştır. Bu nedenle kıvamı,kokusu ve köpürme derecesi diğer bütün şampuanlardan farklıdır.
NORMAL & KURU SAÇLAR İÇİN, YAĞLI SAÇLAR İÇİN ve KEPEKLİ SAÇLAR İÇİN olmak üzere 3 farklı formülde sizlere sunulan HC 19 Şampuan, zengin içeriği, hoş kokusu, saça zarar veren hiçbir kimyasal içermemesi ve güçlü etkisiyle saçlarına önem verenler için tasarlanmıştır.

HC 19 ŞAMPUAN İÇERİĞİ:
HC 19 ŞAMPUAN, 19 farklı ve etkin bitki ve vitamin-mineral kompleksinin karışımından oluşan bitkisel bir şampuandır. İçeriğinde bulunan birçok bitki ekstraktı ve vitaminler sayesinde saça zarar vermeden temizlemek ve besleyip güçlendirmek için özel formüle edilmiştir.
Günlük yaşamda karşılaşılan pek çok çevresel faktörler nedeniyle oluşan saç sorunlarında, doğal formülü sayesinde saçları besleyerek sağlık kazanmasını sağlar. İçeriğindeki bazı maddeler aşağıdadır
Shea ButterSHEA BUTTER:
Batı Afrikada yetişen Shea ağacının tohumlarından elde edilen Shea Butter, saç tellerine nüfuz ederek saçları besler ve nemlendirir. A, E, F vitaminleri açısından zengin içeriğiyle cildi koruma, yenileme ve nemlendirme özelliği bulunur. Kuru ve yıpranmış saçları çok kısa sürede onarır. Saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Koruma kalkanı ile saç derisinin kuruyup pullanmasını önler.

Isırgan OtuHC 19 EXTRACT:

Ürünün en önemli kısmını oluşturan bitkisel ektresi HC 19 Extract, özenle seçilmiş bitkilerden hazırlanmış ve son derece zengin içerikli bir karışımdır. Saçı besleyerek güçlendirir ve sağlıklı, güçlü dolgun bir görünüm kazandırır.


* BİOTİN
* PANAX GİNSENG
* PANTHENOL (Provitamin B5)
* NIACIAMIDE (Vitamin B3)
PHYTO KERATİN
Saçın neredeyse tamamı keratin ve lifsel proteinlerden oluşur. Saça uygulanan boya, röfle gibi işlemler ve çevresel faktörler ise saçı oluşturan keratin yapısında zayıflamalara neden olarak güneş, su ve kötü hava koşulları gibi dış etkenlere karşı tellerin korumasını azaltır. HC 19 Saç Kremi içerisindeki Phyto Keratin, tüm bu olumsuz etkenlere karşı saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olur
HC 19 ŞAMPUAN içeriğinde saça zarar veren kimyasal maddeler SLES (Sodium Laureth Sulphate) ve SLS (Sodium Lauryl Sulphate) bulunmamaktadır.
Renklendirici kullanılmamıştır. Ürünün rengi tamamen kullanılan bitki ekstraktlarından kaynaklanmaktadır.

KULLANIMI:
Saçınızı ıslattıktan sonra hafifçe masaj yaparak uygulayın ve daha sonra iyice durulayın. İçerdiği bitki özleri ve vitaminlerin daha iyi etki etmesi için 1-2 dakika saçınızda bekletmeniz tavsiye edilir.
Saçınız banyo sırasında ve sonrası daha güçlü ve dolgun bir görünüm alacaktır. Bu durum özellikle uzun ve ince telli saçlarda hacim vermesinden dolayı farklı bir görünüme yol açabilir. Bu nedenle saç kremi ile birlikte kullanabilirsiniz. Şampuan sonrası saç kremi ve yumuşatıcı gereksinimi, saçınızın yapısına ve karekterine bağlı olduğundan, gerek duyulduğunda kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur.
T.C Sağlık Bakanlığı’nın 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı kozmetik kanununa göre üretilmiştir
bu harika ürünü http://www.sacbakim.com bu adresten sipariş verebilirsiniz:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder