26 Eylül 2011 Pazartesi

SADECE AVON’A ÖZEL LACROIX iMZALI BAŞ DÖNDÜRÜCÜ PARFÜMLER...

                                     

Son yıllarda ünlü tasarımcılarla iş birliği gerçekleştirerek güzellik dünyasına yön veren AVON, dünyaca ünlü Fransız modaevi Christian Lacroix ile AVON’a özel olarak tasarlanan parfüm serilerine bir yenisini daha ekliyor. Bu heyecan verici iş birliği ile ortaya çıkan parfümler; Christian Lacroix Nuit Pour Femme EDP ve Christian Lacroix Nuit Pour Homme EDT, Eylül 2011 tarihinden itibaren Türkiye’de de satışa sunuluyor.
Christian Lacroix Fashion House, rengarenk tasarımları, asil ve şık tarzıyla dünya çapında tasarımları takip edilen bir moda evi olarak ünlü isimlerin tercihi oluyor. Modaevinin tasarım çizgisini yansıtan Christian Lacroix Nuit parfümler, çarpıcı kokusu ve sihirli dokunuşu sizleri gecenin büyüsüne kapılmaya davet ediyor.
Büyüleyici çiçek kokularına gizemli amber ve misk dokunuşları eşlik eden Christian Lacroix Nuit EDP, gecenin büyülü gizeminde tutkularınızı ortaya çıkarıyor. Devam ürünleri olan Christian Lacroix Nuit Duş Jeli ve Vücut Losyonu kullanıldığında parfümün büyüleyici etkisini çarpıcı kılıyor. Christian Lacroix Nuit Pour Homme EDT ise, siyah menekşe, odunsu notalar ve tütün notaları ile bezeli baş döndürücü bir parfüm olarak öne çıkıyor. Devam ürünleri olan Christian Lacroix Saç&Vücut Şampuanı ve Tıraş Sonrası Losyonu baş döndüren erkek parfümünün etkisini adeta taçlandırıyor.
Eylül 2011 tarihinden itibaren satışa sunulan Christian Lacroix Nuit EDP (50ml) %25 İNDİRİM ile SADECE 54,00TL ve şık tasarımı ile dikkat çeken Bayan Kol Saati HEDİYELİ! Christian Lacroix Nuit Pour Homme EDT (75ml) %25 İNDİRİM ile SADECE 54,00TL ve erkek şıklığını yansıtan güçlü tasarımı ile Erkek Kol Saati HEDİYELİ!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder