26 Mayıs 2011 Perşembe

ALACAKNEVAR.COM İŞBİRLİĞİ İLE 2 KİŞİYE HEDİYEMİZ VAR!!!!

Merhaba arkadaşlar yine güzel bir kampanya ile beraberiz. Hemen hemen hergün yeni ürünler ile sizlerin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, makul fiyatlı bir siteden bahsetmek istiyorum http://www.alacaknevar.com/. Bu sitede ürünler hem kaliteli hemde en uygun fiyata vede stoklarla sınırlı. Bu yuzden beğendiğiniz bir ürün olursa stoklarda tükenmeden almanızı tavsiye ederim.
Üstelik şu an sitede bir kampanya daha mevcut: Hemen Ücretsiz Üye Olun ister 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde %20 isterseniz her alışverişinizde 1 TL indirim kazanın! Kampanyamız için üye olarak bu ayrıcalıkdanda yararlanma fırsatı kazanabilirsiniz.
SİTEDEN BİR KAÇ ÜRÜN
       
                   
                 
GELELİM KAMPANYAMIZA
KAMPANYAMIZ SONUNDA FIRMAMIZ TAM 2 KİŞİYE HEDİYE VERECEK BU SEFER Kİ HEDIYELERIMIZ SÜPRİZ! VE COK HOS HEDIYELER OLACAK:)
KAMPANYA ŞARTLARIMIZ İSE
*http://www.alacaknevar.com/default.asp?sayfa=uyeol siteye üye olmak
** sitede satışı devam eden en beğendiğiniz ürüne yorum yazınız.
***https://www.facebook.com/pages/Alacaknevar/129255447145131?sk=wall guruba katılmak
*kampanyayı bloğunuzda yada facebooklarnızda duyurunuz linkini ve adınız soyadınızı yorumlara ekleyiniz
katılımın son tarihi 7 temmuz 2011 başarılar
Önemli not:Şu an içinfirmanın üye olan kişilere  sunulan hediye çeki kampanyamız da mevcuttur, detaylarını http://www.alacaknevar.com/HEDIYE-VE-INDIRIM-CEKLERI-HAKKINDA-BILGILENDIRME_s_f_41.htm adresinde bulabilirsiniz. Dolayısıyla bizim blog kampanyamıza katılanlar otomotik olarak hediye çeki kampanyası çekilişinede hak kazanacaklar:)))

KAMPANYAMIZ BİTMİŞTİR.