22 Temmuz 2011 Cuma

AVON ile Fergie iş birliğine FiFi® ödülü!

                                                 
FiFi® ödülleri sahipleri, geçtiğimiz günlerde New York, Lincoln Center’da açıklandı. Uluslararası parfüm endüstrisinin önde gelen isimleri ile sinema, TV ve müzik dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı davet, görkemli görüntülere sahne oldu. “The Black Eyed Peas” grubunun vokali, ünlü şarkıcı Fergie ise sadece Avon’a özel hazırlağı Outspoken by Fergie adlı parfümü ile “Yeni Ünlü Parfümleri” katagorisinde 2011 FiFi®  ödülüne layık görüldü.
FiFi® ödülleri yönetim kurulu üyeleri tarafından belirlenen bu kategori ödülü, ilk parfümü ile parfüm kategorisinin itibarını arttıran ve hızlı bir şekilde geniş tüketici kitlelerine ulaşabilen ünlüye verilmektedir.
Özgür ruhlu, kendine güvenen, kendiyle barışık, 6 kez Grammy Ödülü’ne layık görülmüş Fergie yeni parfümü ile 2010 yılında tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ödül töreninde açıklama yapan Fergie “ İlk parfümüm olan Outspoken by Fergie’nin Avon tarihindeki en büyük parfüm lansmanı olması gerçekten inanılmaz! Her projem ile ilgili olarak büyük bir tutku ve heyecan duyarım. Projelerin yaratılmasından bitiş anına kadar büyük emek veririm. Outspoken için de aynı şeyler geçerliydi. FiFi® “Yeni Ünlü Parfümü” ödülüne layık görüldüğüm için son derece mutluyum” dedi.

             
Fergie şimdi de yepyeni bir parfüme imza atıyor!
Dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON, “The Black Eyed Peas” grubunun vokali, ünlü şarkıcı Fergie ile gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor ve Outspoken Intense by Fergie Serisi’ni satışa sunuyor.
“Sahneye çıktığımda kendimi özgürce ifade etmek isterim . Outspoken Intense bu anları özel kılan çarpıcı bir parfüm!” FERGIE
Outspoken Intense by Fergie Serisi’nde; Eau de Parfum (EDP), Parfümlü Vücut Spreyi ve günlük hayatta ve seyahatlerde kullanım kolaylığı sağlayan Mini EDP bulunuyor. Outspoken by Intense by Fergie EDP, yıldız meyvesinin sürükleyici çarkıfelek çiçeği ve misk kokuları ile çekici bir karışım sunuyor. Serinin devam ürünleri olan Outspoken Intense by Fergie Parfümlü Vücut Spreyi ve Outspoken Intense by Fergie Mini EDP ise meyveli-çiçeksi notaların misk ile çekici birleşiminin etkisini artırıyor.
Haziran 2011 tarihinden itibaren Türkiye’de de satışa sunulan Outspoken Intense by Fergie Serisi’nden EDP(50ml.) %25 İNDİRİM ile SADECE 45.00TL, Parfümlü Vücut Spreyi (75ml.) SADECE 13,40TL ve Mini EDP(15ml.) SADECE 20,20TL!

BirDoluTatil.com talihlimiz

random.org talihlimiz
                                                             

kmp hippie oldu tel bilgini ozlemcacim@gmail.com a bekliyorum. tebrikler:)

YAKALAFIRSATINI.COM TALİHLİLERİ

kampanyamıza 41 başarılı katılım olmuş. Haftasonu nedeniyle kampanyamızı bugun açıkladık kazananları tebrik ederim.


41 nolu yorum Bekir- Pembe maske
23 nolu yorum Pesimist simge -bioder krem kazandı tebrikler bilgilerinizi ozlemcacim@gmail.com a bekliyorum

CHİCY KAMPANYA SONUÇLARIMIZ

Kampanyamıza 87 başarılı katılım gerçekleşmiştir.

RANDOM.ORG TALİHLİLERİ75 nolu yorum Esra B.
52 nolu yorum Fatma
86 nolu yorum pelin yüce
47 nolu yorum Burcu Şahin
74 nolu yorum Şeyma duvarcı oldu tebrikler bilgilerinizi ozlemcacim@gmail.com a bekliyorum

STİLESTA.COM TALİHLİLERİ

kampanyamıza 38 katılım olmuştur

RANDOM.ORG talihlileri


12 nolu yorum rukiye şen- loreal gündüz kremi
16 nolu yorum Bahar Tan -loreal gece kremi kazandı bilgilerinizi ozlemcacim@gmail.com a bekliyorum

TIKLAYOLDA.COM SONUÇLARI

merhaba arkadaşlar yine harika bir kampanyamız sona erdi. kampanyamıza 44 başarılı katılım gerçekleşmiş

RANDOM.ORG sonucuna göre şanslı izleyiciler
                       

34 nolu yorum Fatma dilitemiz
43 nolu yorum Sabiha oldu tebrikler bilgilerinizi ozlemcacim@gmail.com a bekliyorum

21 Temmuz 2011 Perşembe

YAKALA FIRSATINI.COM DAN 2 KİŞİYE KAÇIRILMAYACAK HEDİYELERİMİZ VAR!!!!

                              

                                    
Merhaba arkadaşlar. Sizin için yine boş durmadık ve çok özel bir firmayla daha tanıştık http://www.yakalafirsatini.com/ Her sabah uyndığınızda yeni fırsatlarla karşılaşmayı istiyorsanız bu siteyi sürekli takip edeceksiniz:)
Yakala Fırsatını  Nasıl Çalışır
Yakala Fırsatını şehrinizde belki farkında bile olmadığınız birçok mekanı, eğlence kulübünü, güzellik merkezlerini, masaj salonlarını ve benzeri çok sayıda aktiviteyi.birçok ürünü sizlere indirimlerle sunan yepyeni bir toplu satın alma sitesidir.
Yakala Fırsatını, işletmelerden tek başınıza elde edemeyeceğiniz çok özel indirimleri sizin için alır ve sizlere her gün farklı bir fırsat sunar. Yeterli sayıda insanın fırsatı satın almasıyla fırsat geçerli hale gelir.
1. Yakala Fırsatını her gün birbirinden farklı fırsatı, başka hiçbir yerde bulamayacağınız indirimlerle üyelerinin e-mail adreslerine gönderir. Şehrinizi daha yakından tanımanın ve en uygun fiyata eğlenmenin yolu Yakalafirsatini.com'dan geçer.
2. Yakalafirsatini.com'da beğendiğiniz bir fırsattan yararlanmak çok kolaydır. Günün fırsatı sayfasında 'Hemen al' butonunu tıklayın, fırsatı yakalayın. Satın aldığınız fırsatın size özel 10 haneli fırsat kodunu hemen size e-mail ile göndeririz.
3. Unutmayın, fırsatın geçerli hale gelmesi için minimum katılımcının satın almış olması gerekir. Her fırsat için bu limit ayrı ayrı belirlenir ve günün fırsatı sayfasında o an fırsatı kaç kişinin satın aldığını görebilirsiniz. Fırsat geçerli olmazsa kredi kartınızdan tahsilat yapılmaz.
4.Fırsatı satın aldıktan sonra arkadaşlarınızla paylaşın! e-mail, facebook, twitter, friendfeed gibi sosyal ağları kullanın ve fırsatı tüm arkadaşlarınıza haber verin. Haber verdiğiniz kişilerden sitemize üye olan ve ilk alışverişini yapan her arkadaşınız için hesabınıza 6TL bonus yüklenir.
GELELİM KAMPANYAMIZA
1 Şanslı katılımcımıza Pürüzsüz cilt hayalinizi gerçekleştirme şansını yakalayacağınız PEMBE MASKE hediyemiz olacak!!
             
ve
1 kişide istenmeyen tüğlerden acısız ağrısız kutulmanızı sağlayacak bioder Vicut bakım jeli Hediyemiz olacak!!!
ŞARTLARIMIZ İSE ÇOK KOLAY
** FACEDE beğenmek ve arkadaşlarını davet etmek
*** Kampanyamızı Blogunuzda yada facebook hesabınızda( yada tweterda) paylaşmak ve linkini buraya kopyalamak:)
Son katılım 21-22 temmuz 2011 kargo firmamıza aittir. Herkese bol Şans:))

18 Temmuz 2011 Pazartesi

BİNGOMİNGO.COM'DAN BUGUNKÜ KAMPANYALAR%90 İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ:)