30 Eylül 2011 Cuma

AÇMAKYOK İŞBİRLİĞİ İLE VANTİLATÖR HEDİYEMİZ OLACAK!!!!

KATILIM İÇİN SON 3 GÜN!!!!!                           
KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR ARKADAŞLAR


 

Merhaba arkadaşlar daha öncede çok güzel kampanyalar yaptığımız http://www.acmakyok.com/ ile yine çok güzel bir kampanyamız var:) 1 Şanslı katılımcımıza Vantilatör hediyemiz olacak. Açmakyok sitemizi diğer sitelerden ayıran en önemli özellik kaliteli ürünleri en uygun fiyata alabilme şansına sahip olmasıdır. Beyaz eşyadan, mutfak ürünlerine hatta hallıya kadar yüzlerce ürün seçeneği sitede sizleri bekliyor.
SİTEDEN BİR KAÇ ÜRÜN
GELELİM KAMPANYAMIZA
1 Şanslı Katılımcımıza resimdeki vantilatör hediyemiz olacak!!!!
ŞARTLARIMIZ İSE ÇOK KOLAY
** www.ucuzu.com , www.akillifiyat.com sitelerini ziyaret ederek oradan acmakyok.com mağazasına yorum yapmak.2 siteyede en az 1 yorum.
BAŞKADA ŞARTIMIZ YOK:)))
Son katılım  1Ekim 2011 Kargo firmamıza aittir.Başarılar.

28 Eylül 2011 Çarşamba

AVONDAN CHRİSTİAN LACROİX NUİT EDP HARİKA BİR ÜRÜN DENEDİM VE ÇOK BEĞENDİM:)

Merhaba arkadaşlar Henüz yeni piyasaya çıkacak olan Avon Christian Lacroix Nuit EDP (50ml) parfümünü deneme şansına sahip oldum ve inanınki çok beğendim. Parfum kokusunda çok seçici biri olarak en çok tercihim misk ve çiçeksi kokular oluyor gerçekten. Benim gibi Çiçeksi kokuları sevenlere tavsiye edeceğim çok güzel bir parfum. Büyüleyici çiçek kokularına gizemli amber ve misk dokunuşları eşlik ediyor parfumde. Şişesi ve rengide çok büyüleyici, üstekil yeni kampanyayla hem uygun fiyata hemde Bayan Kol saati hediyesi var .
 Eylül 2011 tarihinden itibaren satışa sunulan Christian Lacroix Nuit EDP (50ml) %25 İNDİRİM ile SADECE 54,00TL ve şık tasarımı ile dikkat çeken Bayan Kol Saati HEDİYELİ! Christian Lacroix Nuit Pour Homme EDT (75ml) %25 İNDİRİM ile SADECE 54,00TL ve erkek şıklığını yansıtan güçlü tasarımı ile Erkek Kol Saati HEDİYELİ!

26 Eylül 2011 Pazartesi

HARİKA ÜRÜNLER KAMPANYAMIZIN SONUÇLARI

Merhaba arkadaşlar bir kampanyamız daha sona erdi.
KATILIM LİSTEMİZ
1-efsane 226
2-tefaruktuba
3-Gizemli Tosbağa
4-pretemagna
5-fevzi
6-kumral28
7-necmiye tümgüç
8-kevris01
9-ahu miras
10-lerzankara
11-semra akdağ
12-duygu arçelik
13-hatice
14-arwen
15-neber
16-betül kurt
17-myname42
18-kampanyafy
19-özge çay
20-aybuke067
21-alışverişdavetiyesi
22-mehpare01
23-oğuz akdeniz
24-meyos016
random.org talihlileri
16 nolu yorum BETÜL KURT---Cam duvar saati kazandı
18 nolu yorum KAMPANYA FY---10 TL çek(100 TL ve üzeri alışverişte)
15 nolu yorum NEBER % 5 indirim

SADECE AVON’A ÖZEL LACROIX iMZALI BAŞ DÖNDÜRÜCÜ PARFÜMLER...

                                     

Son yıllarda ünlü tasarımcılarla iş birliği gerçekleştirerek güzellik dünyasına yön veren AVON, dünyaca ünlü Fransız modaevi Christian Lacroix ile AVON’a özel olarak tasarlanan parfüm serilerine bir yenisini daha ekliyor. Bu heyecan verici iş birliği ile ortaya çıkan parfümler; Christian Lacroix Nuit Pour Femme EDP ve Christian Lacroix Nuit Pour Homme EDT, Eylül 2011 tarihinden itibaren Türkiye’de de satışa sunuluyor.
Christian Lacroix Fashion House, rengarenk tasarımları, asil ve şık tarzıyla dünya çapında tasarımları takip edilen bir moda evi olarak ünlü isimlerin tercihi oluyor. Modaevinin tasarım çizgisini yansıtan Christian Lacroix Nuit parfümler, çarpıcı kokusu ve sihirli dokunuşu sizleri gecenin büyüsüne kapılmaya davet ediyor.
Büyüleyici çiçek kokularına gizemli amber ve misk dokunuşları eşlik eden Christian Lacroix Nuit EDP, gecenin büyülü gizeminde tutkularınızı ortaya çıkarıyor. Devam ürünleri olan Christian Lacroix Nuit Duş Jeli ve Vücut Losyonu kullanıldığında parfümün büyüleyici etkisini çarpıcı kılıyor. Christian Lacroix Nuit Pour Homme EDT ise, siyah menekşe, odunsu notalar ve tütün notaları ile bezeli baş döndürücü bir parfüm olarak öne çıkıyor. Devam ürünleri olan Christian Lacroix Saç&Vücut Şampuanı ve Tıraş Sonrası Losyonu baş döndüren erkek parfümünün etkisini adeta taçlandırıyor.
Eylül 2011 tarihinden itibaren satışa sunulan Christian Lacroix Nuit EDP (50ml) %25 İNDİRİM ile SADECE 54,00TL ve şık tasarımı ile dikkat çeken Bayan Kol Saati HEDİYELİ! Christian Lacroix Nuit Pour Homme EDT (75ml) %25 İNDİRİM ile SADECE 54,00TL ve erkek şıklığını yansıtan güçlü tasarımı ile Erkek Kol Saati HEDİYELİ!