20 Ekim 2011 Perşembe

LİLA KUTU İLE GÜZELLİK KAPINIZDA

Arkadaşlar internette gezinirken gördüğüm ve gerçekten sistem olarak çok beğendiğim bir siteden bahsedeceğim bugün http://www.lilakutu.com/.
LİLA KUTU NEDİR
Marka, ürün ve bilgi kalabalığından payını fazlasıyla alan güzellik ve kozmetik sektöründe son kullanıcının kafası oldukça karışmış durumda. Kimi zaman aradıkları markanın deneme boyunu bulamıyorlar kimi zamanda istemeye çekiniyorlar. Bulduklarında ise orada ve o anda deneyip hızlı karar vermekte çoğu zaman hüsranla sonuçlanıyor. Kozmetik ve güzellik ürünlerinde doğru bilgilere ulaşabilmek ise ayrı bir sıkıntı. Şimdi hem markanın hemde son kullanıcıların işini kolaylaştıracak yepyeni bir sistem var. lila kutu!
Lila kutu, iş modelini ve faaliyetlerini 3 bacak üstüne kurguluyor;
* Son kullanıcının ürü keşfedebilmesini sağlayan-görsel içerik ve bilgiler
**Farklı markaların farklı ürünlerinin deneme boylarının bulunduğu tester kutu aylık aboneliği;
***incelenen -denenen-beğenilen ürünlerin bir tıkla satın alınabileceği e-ticaret plartform
      Cilt,saç ve kişisel bakımın yanısıra makyaj ve parfüm katagorilerinden uzmanlarıda çalışma ekibine katmaya başlayan LilaKutu,internet sitesi üzerinden; yeni ve farklı ürünlerin detaylı bilgileri ve konu ile ilgili uzman görüşleri, kendi projeksiyon ekibi tarafından hazırlanan uygulamalı video ve görselleri ile günlük hayatı kolaylaştıran püf noktalarından oluşan içerik hizmetini son kullanıcılara ücretsiz olarak sunuyor. Takipçilerine güzellik ve kozmetik konusundaki hassasiyet, tarz ve tercihlerini kolayca ve güvenle paylaşabilmeleri için online ' Güzellik Profili' oluşturmalarınıda sağlayan LilaKutu, oluşturulan profile göre kişiye özel ürün ve içerik bilgilerinide ücretsiz olarak sunuyor.

Bir adım ileri giderek ürünleri evinin rahatlığında denemek isteyenler için LilaKutu 19 TL aylık abonelik servisi de sağlıyor. Bu servis ile aboneler, her ay kapılarına teslim edilen alımlı bir lila kutu içerisinde farklı markaların deneme boyu ürünleriyle buluşuyor.
Revigen,pastel, Rare blossom, Eczacıbaşı-Beirsdorf Nivea, 8X4, Schwartzkopf, Clarins, Davidoff, Calvin Klein, Aisha gibi Türkiye ve Dünyanın önde gelen bir çok markasına pazarlama iş ortağı olarak çözüm sunmaya başlayan LilaKutu kısa sürede diğer markalar için de yeni bir tanıtım, pazarlama ve iletişim plartformu olmayı hedefliyor.
                     
Denemek için bana gönderilen bu şık lila kutusu içerisinde 2 adet 8X4 deodorant, pastel marka oje, Nivea deo, revigen şampuan, calvin Klein ve Davidoff parfüm, niveadan çok şık kutulu 2 adet el-yüz ve vücut kremlei geldi bayıldım doğrusu:) LilaKutu ise çok şık kumaşla kaplı bir kutu onuda makyaj kutusu olarak kullanmaya karar verdim:) Hepsi ve daha fazlası için http://www.lilakutu.com/ üyelik fırsatını kaçırmayın!!!

19 Ekim 2011 Çarşamba

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Bugun şehit haberleri hepimizin yüreğini yaktı. 26 genç askerimiz şehit oldu hepimizin içi yanıyor bu gidişe artık bir son denilmesi gerekiyor. Söylenecek çok söz var ama kelimeler üzüntümüzü anlatmakta yetersiz kalacak bunu biliyorum. Allah şehit ailelerine sabır versin. Hepimizin başı sağolsun