5 Nisan 2012 Perşembe

NEW LİFE İLE SAĞLIKLI BİR YAŞAM


Merhaba arkadaşlar sizlere sağlıklı yaşam için gereksinim duyabileceğiniz en iyi takviye ürünleri bulabileceğiniz çok önemli bir adresten bahsetmek istiyorum http://www.newlife.com.tr. Bitkiseller, Omega-3 lü ürünler ve Özel ürünler olmak üzere onlarca vitamin ve mineral takviyeli ürünleri sitemizden inceleyebilir ve sadece yetkili Eczanelerden alabilirsiniz. Şimdi bu ürünlerden Stresle başa çıkmamızda bize en büyük yardımcı olabilecek bir ürünü tanıtmaktan mutluluk duyuyorum.
 Stresle Baş Etmenin
Doğal ve Güvenilir Yolu!
Günlük hayatımızda stres uyandıran pek çok olayla karşı karşıya geliyoruz. Bu durum, hayatın kaçınılmaz bir parçası olmakla beraber insan sağlığını olumsuz yönde etkiliyor. Günümüzde doktora gitme nedenlerinin %90 kadarı stresle ilgili hastalık ve yakınmalardan kaynaklanıyor. New Life Lactease, sütten elde edildiğinden doğal kaynaklı bir destek olup, içeriğindeki Lactium - Süt Proteini Hidrolizatı ile vücudun strese karşı savaşmasına doğal yoldan yardımcı oluyor.
Çalışan kişiler, diyet yapanlar, öğrenciler, sınava hazırlananlar, sigarayı bırakmaya çalışanlar, hayatlarında evlilik, iş değişikliği, taşınma, emeklilik gibi büyük değişiklikler karşısında strese maruz kalıp, strese bağlı sıkıntı yaşayan herkesin kullanabileceği New Life Lactease, diğer anti-stres ürünlerinde görülebilen uyku, uyuşukluk ve bağımlılık yaratma gibi yan etkiler yaratmıyor. Ürün, laktoz içermediğinden laktoza karşı duyarlı olan kişiler tarafından da güvenle kullanılabilir.

 
 LACTEASE İLE DOĞAL YOLDAN STRES YÖNETİMİ


Fransa’da bulunan Nancy Üniversitesi’nde bir araştırma ekibi, bebeklerin ılık süt içtikten sonra sakinleştiklerini gözlemleyerek, süt peptidi ile bebeğin sakinleşmesi arasında bir bağlantı olduğunu bulmuştur. 12 yıllık bir çalışma sonucunda Lactease’in içeriği olan Lactium elde edilmiştir. Strese bağlı problemlere % 100 doğal bir yanıt olan Lactease, daha iyi stres yönetimi için yardımcıdır.
                              Kullanım Önerisi:  Günde 1 kapsül
                              New Life Lactease Satış Fiyatı: 49 TL.
                         New Life ürünlerini tüm eczanelerde bulabilirsiniz.
                                  http://www.newlife.com.tr/ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder