2 Mayıs 2012 Çarşamba

NEW LİFE İLE DİYET YAPARKENDE ENERJİNİZ ZİRVEDE OLSUN!!!!


 Merhaba arkadaşlar Geçen ay http://www.newlife.com.tr/ sitesinden ve sağlığınız için destek alabileceğiniz benzersiz ürünlerinden bahsetmiştik. Bu ay malum Yaz Sezonu fazla kilolardan kurtulmamız gereken bir dönem. Sizi yormadan enerjinizi kaybetmeden fazla kilolarınızdan nasıl kurtulacağınızı anlatan Mayıs New Life Bültenini yayınlamaktan mutluluk duyarım.

Diyet Yaparken de;
Enerjiniz Zirvede Olsun!
Çoğu kişide yıl boyu süren yorgunluk şikayeti, bahar aylarıyla birlikte iyice artıyor. Özellikle diyet yapanlar, kilolarıyla birlikte tüm enerjilerini kaybetmekten şikayetçi. Oysa ginsengten yeşil çaya, guaranadan luteine pek çok bitki ekstresi, vitamin ve mineral içeren GinVit ile kilo almadan enerjinizi geri kazanmanız artık mümkün!
GinVit, kilo almanıza sebep olmadan, içeriğindeki Ginseng G518 standardize ekstresi ile ekstra enerji vermeye, yeşil çay ile metabolizmayı hızlandırmaya, Guarana ile öğrenme performansını ve konsantrasyonu arttırmaya, Lutein ile antioksidan etki göstererek hücreleri serbest radikallere karşı korumaya yardımcı olur. Ayrıca içeriğinde bulunan 12 vitamin ve 11 mineral ile bağışıklık sistemini destekler.
              
Kullanım Önerisi: Her sabah bir tablet ile ekstra enerji.
New Life GinVit Satış Fiyatı: 35 TL.

New Life ürünlerini tüm eczanelerde bulabilirsiniz.
http://www.newlife.com.tr/


4 yorum:

 1. vücudun enerji kaybetmemesi için alınacak güzel bir ürün..

  YanıtlaSil
 2. Hmmm.Kullananların yorumunu öğrenmek lazım aslında.Her bünyeye iyi gelmiyor belli olmaz yani.Kullananlar varsa yorum atarlar umarım :)

  YanıtlaSil
 3. kilo başa bela umarım bende en kısa zamanda fazlalıklardan kurtulurum :)

  bıkkınlık geldi :(

  YanıtlaSil
 4. kilo problemi olanların başvuracakları tek ürün her şey burada

  YanıtlaSil