30 Mayıs 2012 Çarşamba

StHerb Göğüs Ürünleri ve Kazı kazan KampanyasıMerhaba arkadaşlar, StHerb Doğal güzellik ve göğüs ürünleri ile siz bakımlı ve değerli bayanlara hizmette bulunuyor.
Şuan firmamızın göğüs ürünlerinde harika kampanyalar var. oyüzden özellikle göğüs ürünlerini tanıtmak istiyorum

Stherb, daha güzel göğüsler ve göğüs dekoltesi için Tayland’da yüzyıllardır kullanılan Pueraria Mirifica bitki özünü, nanoteknoloji ile birleştirerek kadınlara göğüs güzelliğinde yepyeni, hızlı ve memnun edici sonuçlar sunuyor.
Stherb Göğüs Spreyi
Stherb Göğüs Spreyi ile hem göğüslerinize gereken özeni gösterin hem de hoş kokusuyla dikkat çekin…
Stherb Göğüs Spreyi göğüs bezlerinde bulunan hücre yenilenmesini etkileyerek göğsün sıkılaşmasını, dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlayan eşsiz bir üründür. Pueraria Mirifica bitki özlerinden elde edilen fito-östrojenler sayesinde göğsün dış tabakasındaki dokuların derinine kadar ilerleyerek hücre yapısını hazırlayıp göğsün sıkılaşmayı kabul etmesi için gerekli ortamı sağlar.

Göğsün form kazanmasını sağlarken uzun vadeli korumada destek veren Stherb Göğüs Spreyi aynı zamanda göğüslerinizi dikleştirirken kırışıklıkların, hızlı kilo alıp verme, doğum ve emzirme sonrası oluşmuş çatlakların giderilmesinde ve göğüslerde meydana gelmiş form bozukluğunu düzeltmekte yardımcı olmaktadır.

Sprey formatında olması ürünün uygulandığı an derine nüfuz etmesini sağlayarak göğüslerde dikleşme gerçekleştirir. Göğüs bakımı denildiği zaman kullanılması tavsiye edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Her kadının evde günün herhangi bir saatinde göğüs ucuna gelmeyecek şekilde 3- 5 damla sıkılarak, göğüs iyice emene kadar 1–2 dakika masaj ile rahatlıkla uygulayabileceği Stherb Göğüs Spreyi doğru masaj ile uygulandığında daha etkin sonuçlar verir.
Fiyatı: 299,00 YTL (KDV dahil)
St Herb ürünlerinin satıldığı eczanelere ulaşmak için: 0212 233 35 17
www.stherb.com.trStherb göğüs Ürünü alana cilt bakım ürünü hediye kampanyası çok cazip aynı zamanda 
Firmamız bünyesinde birde kazıkazan kampanyası mevcut.Stherb cilt alana kazı kazan kampanyasından indirim çıkıyor.Stherb Altınlı Cilt alana 15 ml Nano Göğüs Kremi,Stherb göğüs ürünlerinden birini alana da kazı kazan kuponlarından Stherb Cilt ürünlerinden biri çıkıyor.
Ürünlerimize bayimiz olan eczanelerden ulaşabiliriz.Orada yapılan alışverişte kazı kazan kuponunu verilecektir. 
Detaylı bilgi için Site adresi
ziyaret ediniz:)

1 yorum:

  1. Stherb göğüs Ürünü alana cilt bakım ürünü hediye kampanyası :) bir
    taşla iki kuş yani :)

    YanıtlaSil