8 Haziran 2012 Cuma

ELESERİ. COM YETENEKLİ ELLER VE EŞSİZ TASARIMLARIN ADRESİ

  
Merhaba arkadaşlar sizlere internette gezinirken gördüğüm ve çok beğendiğim bir siteden bahsedeceğim http://www.eleseri.com. Bu site el emeği göz nuru ürünlerin alış ve satışının yapıldığı harika bir adres:) El emeği ürünleri Eleseri sitesinin güvenliği eşliğinde rahatça sipariş verebilirsiniz. O kadar çok ürün yelpazesi varki anlatmakla bitirmem mümkün değil. Aksesuardan bebek ürünlerine, sanat ürünlerinden kıyafetlere, amigrumi oyuncaklardan ev dekorasyonuna binlerce ürüne bu adresten ulaşmanız mümkün:) Sitenin birde sürekli güncellenen harika bir bloğu var http://blog.eleseri.com/ bu bloğu takip etmenizi şiddetle tavsiye ederim:)
ELESERİ.COM HAKKINDA
Misyonumuz, insanları küresel ekonominin işleyişini değiştirmek üzere güçlendirmektir. Günümüzde ekonominin çok küçük işletmeler tarafından çok büyük bir değişim etkisi yarattığını görüyoruz, yerel ekonomiler genişleyip yayılıyor ve insanlar eser sahibine ve kaynağa en az fiyat ve uygunluk kadar değer biçiyor. Biz, ticarete ruh katarak dünyayı daha adil, daha sürdürülebilir ve daha eğlenceli bir yere dönüştürüyoruz.
Ulaşılabilir ve Deneyimli Müşteri Hizmetleri
Müşterilerimize; pratik ve rahat alışveriş deneyimi, birbirinden özgün eşsiz tasarım ürünleri ve 7/24 müşteri hizmetlerine erişim imkanı sunuyoruz. Eleseri Müşteri Hizmetleri'ne destek@eleseri.com e-posta adresinden ya da 0850 221 66 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Uluslararası Tecrübe
Eleseri, tüm dünyada e-ticaret alanında şu anda pazar lideri olan pek çok şirketi kuran Almanya merkezli Rocket Internet firmasının bir kuruluşudur. İnternet alanında dünya çapında deneyim sahibi güçlü bir insan kaynağına sahip olan şirketimiz, sektörün en iyi ve başarılı isimlerini de kadrosuna katarak büyümeye devam ediyor.
SİTEDEN SEÇTİĞİM BİR KAÇ ÜRÜN
Aslında hepsini eklemek isterdim amam malum alanımız kısıtlı sizin için birkaç görsel ekledim:)Daha fazla ürün ve aradığınız her şey için http://www.eleseri.com ve http://blog.eleseri.com/ 'u takip edin derim.

2 yorum:

  1. sitedeki tasarım el emeği ürünlere bayıldım.
    el emeği göz nuru ürünler oldum olası beni etkilemiştir ve bu tarz ürünler ile meşgul olan insanlara hayranlıkla bakmışımdır.

    YanıtlaSil
  2. macaronlar gerçek gibi :)) muhteşemler

    YanıtlaSil