1 Haziran 2012 Cuma

MUTLU BİR ÇİFTİN BEBEK SAHİBİ OLMA HİKÂYESİ

MUTLU BİR ÇİFTİN BEBEK SAHİBİ OLMA HİKÂYESİ

‘ARAMIZDA BEBEK VAR’…
Önümüzdeki hafta vizyona yepyeni bir romantik komedi filmi giriyor. Yönetmenliğini Rémi Bezançon’un üstlendiği ‘Aramızda Bebek Var’ birbirini çok seven ve mutlu bir çiftin hamilelik ve ebeveynliğe ilk adım atma sürecini beyaz perdeye aktarıyor.
Haziran başında Türkiye’de vizyona girecek olan ‘Aramızda Bebek Var’ romantik komedi severlerin kaçırmaması gereken bir film. 2011 Fransa yapımı film; Birbirlerini çok seven mutlu bir çiftin, hamilelik dönemi boyunca yaşadıklarını ve ebevyenliğe adım atma süreçlerini beyazperdeye taşıyor. Yapım sevgi, bağlılık ve fedakarlık ama en çok da annelik temasını konu alıyor.
Çocuk büyütmek mi?
Hayat arkadaşınızı çok seviyorsunuz ve ondan bir çocuğunuz olsun istiyorsunuz. Ama 'bebek sahibi olmak' denen mucizenin sizde yaratacağı değişimlerden ve deneyimlerden bihabersiniz...
"Hayatımı tepetaklak etti, köşeye sıkıştırdı beni, sınırlarımı zorladı... Dibine kadar kendimden vazgeçmeyi, şefkati ve fedakârlığı öğretti bana. Peki, annem bana bunları niye hiç anlatmadı? Niye kimse bu konudan bahsetmiyor?" sözleriyle ‘Aramızda Bebek Var 'ın baş kahramanı Barbara tam da böyle bir ruh ve duygu değişiminin ortasında buluveriyor kendisini.
Ünlü Fransız Yönetmen Remi Bezançon’un Üçüncü Filmi!
Fransız yönetmen Rémi Bezançon’un üçüncü uzun metrajlı filmi olan ve dünya prömiyerini geçtiğimiz sene Toronto Film Festivali’nde yapan Aramızda Bebek Var, ülkemizde de ilk defa 31. İstanbul Film Festivali'nde seyircisiyle buluştu. Louise Bourgoin ve Pio Marmai'nin başrollerde olduğu filmin senaryosu ise Eliette Abecassis'in romanından yönetmen Rémi Bezançon ve Vanessa Portal tarafından uyarlandı.

Tür: Romantik Komedi

Yönetmen: Rémi Bezançon

Senaryo: Eliyette Abacasis ‘İn orijinal romanından Rémi Bezançon ve Vanessa Portal uyarlaması

Oyuncular: Louise Buorgoin, Pio Marmai, Josiane Balasko, Thieery Frémont

Yapımcı: Eric Altmayer, Nicholas Altmayer

Süre: 107 dk.

Yapımcı Şirket: Mandarin Cinema - Gaumont, France 2 Cinéma, Scope Pictures, RTBF ortak yapım

Yapım: 2011, Fransa

Vizyon Tarihi: 01.06.2012

Dağıtımcı: Tiglon1 yorum:

  1. Tanıtımından anladığım kadarıyla keyifli bir film gibi
    görünüyor.Izleyecek olanlara iyi seyirler

    YanıtlaSil