19 Temmuz 2012 Perşembe

EEOSE İLE HAYALİNİZDEKİ KİPRİKLERE KAVUŞUN...


Merhaba arkadaşlar sizlere ben dahil pek çok kadının sorunu olan, güzelliğimizin aynası kiprik ve kaşlarımız için mucizevi bir ürünü tanıtacağım. Bu ürünümüz EEOSE. Şuanda deneme aşamasındayım 2 hafta içerisinde bariz fark göreceğimizi garantileyen bir ürün. Denedikten sonrada bilahare görüşlerimi sizlerle paylaşacağım:)

Uzun, gür ve koyu renkli kirpiklere sahip olmak, özellikle de kadınlar için bir tutkuya dönüşmüş; güzelliğin ve çarpıcı bakışların simgesi haline gelmiştir. Bu yüzden kirpikleri olduğundan daha uzun ve daha dolgun göstermeye yarayan rimeller, çeşitli makyaj teknikleri, takma kirpikler, kirpik permaları, hatta kirpik ekimi gibi göreceli olarak zahmetli birçok yöntem kullanılmaktadır. Üstelik uygulama sırasında ya da temizlerken uygulanan mekanik kuvvet ya da bazı kozmetiklerde kullanılan kalitesiz kimyasallar kirpiklerin kaybedilmesine ya da sağlığının yitirilmesine neden olabilir. Artık hayal ettiğiniz görünümde kaş ve kirpiklere ulaşmanın bir yolu var: ÉEOSE Kaş Kirpik Bakım Serumu.

 
EOSE KAŞ VE KİPRİK SERUMUNU YAKINDAN TANIYALIMKadınların yüzünü güldürecek bilimsel buluş:
Artık hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın bir yolu var!
Hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın tek yolu takma kirpikler değil. Kendi gerçek kirpikleriniz için dermakozmetik alanında son 10 yılın buluşları arasında değerlendirilebilecek EEOSE serumu kullanın.
ÉEOSE, kirpik ve kaşlarınızın doğallığını bozmadan kirpikleri ve kaşları ihtiyaç duydukları maddelerle besleyerek, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır.

KULLANIMI:
Günde 1 kere, tercihen geceleri, temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine, ya da kaşlarda uygulanmak istenen bölgenin üzerine, ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık aplikatörler yardımı ile uygulanır.
ÉEOSE Kaş Kirpik Bakım Serumu kullanımından 2 hafta sonra kirpiklerin görünümünde gözle görülür bir etki göstermeye başlar. Ancak tam olarak sonuç almak için 1 kür yani 6 hafta boyunca kullanılması gerekir.

ÉEOSE SERUM DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.  
ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu, kirpikler üzerindeki olumlu etkisini içeriğindeki aktif “PEPTIDE COMPLEX” sayesinde gösterir. ÉEOSE'nin bu aktif içeriği, Frost & Sullivan'dan Tüm Avrupa 2011 Kişisel Bakım Ürünleri Arasında "Mükemmellik Ödülü" almış yüksek performanslı yenilikçi bir aktiftir.

“PEPTIDE COMPLEX” geliştirilirken, kaş ve kirpiklerin doğal yapısında bulunan peptide molekülleri üzerine çalışmış, yüzlerce peptide karışımının kirpikler ve kaşlar üzerindeki etkisi test edilmiş ve çok özel bir peptide karışımı olan “PEPTIDE COMPLEX” bulunmuştur.
LOP(lipo-oligopeptide)’lerden formule edilen “PEPTIDE COMPLEX”; linear oligopeptideler ile doğal türevli yağ asidi zincirlerinin bağlanmasıyla üretilmiştir.Lipo-OiligoPeptideler (LOPs), oligopeptidelerin düfizyon ve absorpsiyon özelliklerini de arttırarak cilt tarafından çok daha hızlı bir şekilde emilmesini ve etki göstermesini sağlarlar.  
Satın almak yada danışmak için http://www.eeose.com/default.asp siteye buyrun:)

4 yorum:

 1. takma kirpik kullananlar için daha kalıcı çözüm olabilir :))

  YanıtlaSil
 2. Kirpiklerim az ve kıvrık değil iyi oldu öğrenmem:)

  YanıtlaSil
 3. Kaşlar için de kullanılması güzelmiş..Benim gibi seyrek kaşlılar için 1taşla 2 kuş :))

  YanıtlaSil
 4. Mpdern tıbbın harikalarından biri :) Teşekkürler...

  YanıtlaSil