13 Ağustos 2012 Pazartesi

AVON’DAN TÜM ANNELER İÇİN SÜRPRİZ BİR YENİLİK!

AVON’DAN TÜM ANNELER İÇİN SÜRPRİZ BİR YENİLİK!
                          
126 yıldır kadınların güzellik dünyasına yön veren ve kadınları çok iyi anlayan AVON, tüm anneler için bebeklerinin hassas ciltlerini koruyarak bakım yapmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu sebeple anneler tarafından, anneler için hassasiyetle geliştirilen Yeni AVON Baby Bebek Ürünleri Serisi’ni portföyüne ekliyor. Bebekler için banyoyu keyfe dönüştüren banyo ürünleri ve bebeklerin pamuk ciltlerini besleyen ve yumuşacık yapan bakım ürünlerinden oluşan Yeni AVON Baby Serisi Eylül ayı itibariyle satışa sunuluyor.

AVON’dan bebeklerin mutluluğu için eşsiz bakım ürünleri

Yeni AVON Baby serisinde tüm ürünler, pediadtrist ve dermatologlar tarafından test edilmiş, klinik ve alerjik testlerden geçirilmiştir.

Ar-Ge Direktörü Michelle Duggan Yeni AVON Baby Bebek Ürünleri Serisi için şunları söylüyor: “Bebeğinizin cildi yetişkinlerin cildinden farklıdır bu sebeple hassas bir bakım ister. AVON Baby ürünleri bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak tasarlanmış, pediatrist ve dermataloglar tarafından test edilmiştir. Araştırma Geliştirme  Uzmanı ve bir anne olarak AVON Baby ürünlerini tüm annelere rahatlıkla önerebilirim.”

AVON  BABY  BEBEK ÜRÜNLERİ SERİSİ

Hassas ciltler için uygun olduğu klinik olarak test edilmiş olan AVON Baby banyo ve vücut ürünlerinin içeriği aloe, papatya ve E Vitamini ile zenginleştirilmiştir. Ürün portföyü içerisinde ferahlık veren, günlük kullanım için uygun göz yakmayan saç ve vücut şampuanı, göz yakmayan şampuan, bebeklerin cildini yumuşacık yapan nemlendirici losyon, ferahlatıcı yağ, ferahlatıcı ve koruyucu pişik kremi ve hoş kokulu, yumuşatıcı ve ferahlatıcı mendil bulunmaktadır.
31 Ağustos tarihinden itibaren satışa sunulan AVON Baby Bebek Ürünleri Serisi Eylül ayında yarı fiyatına! AVON Baby Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı (250 ml.) 3,90 TL, AVON Baby Göz Yakmayan Şampuan (250 ml.) 3,60 TL, AVON Baby Nemlendirici Losyon (250 ml.) 6,80 TL, AVON Baby Ferahlatıcı Yağ (250 ml.) 5,20 TL, AVON Baby Ferahlatıcı ve Koruyucu Pişik Kremi (100 ml.) 6,80 TL, AVON Baby Yumuşatıcı ve Ferahlatıcı Mendil 3,10 TL!
avonbabygentlewipes.jpg


                 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder