1 Ağustos 2012 Çarşamba

MASYON.COM İLE ALIŞVERİŞLERDE FIRSATLAR SİZİ BEKLİYOR...

  

Merhaba arkadaşlar internette gezinirken keşfettiğim pek çok fırsatlarla dolu bir siteden bahsedeceğim http://www.masyon.com. Eğer, siz de "daha ucuzu varken, neden çok para ödeyeyim" diyorsanız, bu site tam size göre; çünkü site sadece bir ürünün en ucuza satan siteyi bulmakla kalmıyor. Eğer, en ucuz ikinci site ile en ucuz site arasında kayda değer bir fark yok ise bunu yayınlamıyorlar, yani, "aa ne büyük bir indirim" diyip de kimseyi kandırmıyorlar. masyon'u sosyal mecrada takip etmek isteyenler için linkerMasyon Hakkında
Gerçek fırsatları Arıyoruz, Buluyoruz ve sizlerle Paylaşıyoruz.

Mağazaların sayıları her geçen gün artıyor ve buna paralel olarak satış fiyatı kampanyaya girmiş ürünlerin sayısı da artıyor. Bu kampanyaları kaçırmamak için çok sayıda siteyi düzenli olarak takip etmek gerekiyor ki bu mümkün değil. Masyon, bu ihtiyacı karşılamak amacıyla kuruldu. Kendi alanlarında uzmanlaşmış editörlerimiz vasıtasıyla her gün yüzlerce mağazada kampanyalı fiyattan satılan ürünleri araştırıyor ve gerçekten en ucuz fiyata satılan ürünleri bulup sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için keyifli, kolay, rahat ve avantajlı alışveriş imkanı sunmayı hedefliyoruz.
Ayrıca Uzman Editör kadrosuyla sizleri güvenilir alışveriş sitelerine yönlendiriyorlar.
SİTEDEN SİZİN İÇİN SEÇTİĞİM BİR KAÇ FIRSATresimdekileri ve pek çok ürünü en uygun fiyata alacağınız siteleri öğrenmek için Masyon.com 'u takip edin derim:)

 İyi alışverişler...

2 yorum:

  1. TŞk. Ayakkabı lazım bayrama :)

    YanıtlaSil
  2. Bencede bende bişeyler almayı düşünüyorum :)

    YanıtlaSil