20 Eylül 2012 Perşembe

Biri Kampanya Mı Dedi?

-->
Evet, geldik Mija’nın beklenen kampanyasına. Bu koleksiyonuyla gönüllere tekrardan taht kuracak ve sizi istediğiniz gibi hissetmenize yardımcı olacak. Tek yapmanız gereken bu koleksiyona göz atmak ve zevkle alışverişin tadını çıkartmak. Daha ne duruyorsunuz haydi Mymija.com’a.
Mija, inceliği ve zarafetiyle bu koleksiyonuyla birlikte dolaplarınızdaki yerini almayı bekliyor. Kampanya 17 ile 23 Eylül arasında bir hafta boyunca devam edecek. Siz de bu şıklığın içinde kendinizi görmek istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmamakta fayda var.
Günlük hayatınızda rahatlığınıza düşkünseniz ve güzelliğinizden ödün vermek istemiyorsanız doğru zamanda doğru adrestesiniz demektir. Bu koleksiyondaki elbise ve bluzlar kesinlikle görülmeye değer. Eğer hâlâ göz atmadıysanız bu kampanya sizin için büyük bir fırsat olacak.
Sahip olduğu yaratıcılığıyla birlikte şıklığa da sahip olarak kadınların gözdesi olma yolunda büyük adımlar atan ve hedefine ulaşan Mija, temiz kesimleri, karmaşık olamayan renkleri, sizi dinlendirici etkisi ve detaylarındaki zenginliğiyle gününüzü tamamlayan en önemli yardımcınız oluyor. Siz de bu sayede elbise aramaya fazla zaman harcamayarak değerli zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.
Geride bıraktığımız yaz mevsimiyle birlikte girmiş olduğumuz sonbahara bu kampanya ile birlikte kârlı girin. 17 Eylül - 23 Eylül tarihleri arasındaki 1 haftalık bu muhteşem kampanyayı kaçırmamak için Mymija.com’u ziyaret edin. Buradaki koleksiyonu keşfedin ve alışverişin zevkini çıkartın. Pişman olmayacağınızı kendi gözlerinizle görün. 

1 yorum: