5 Eylül 2012 Çarşamba

DEBORAH MILANO İLE BUĞULU BAKIŞLAR YARATIN…

DEBORAH MILANO İLE BUĞULU BAKIŞLAR YARATIN…


100 yıllık İtalyan güzellik markası Deborah Milano’nun yeni ürünü 24 Ore Waterproof Eye Pencil kalıcı etkisi ve eşsiz formülü ile büyüleyici gözler yaratıyor.
Deborah Milano Makyaj koleksiyonuna kadınların hayatını kolaylaştıran ve beklentilerini tam olarak karşılayan yüksek performanslı bir ürün ekledi. 24 Ore Waterproof Eye Pencil, kadınlara bir göz kaleminden çok daha fazlasını sunuyor. Makyaj trendlerinin nabzını tutan bu özel göz kalemi ile; buğulu ve büyüleyici bakışlar yaratmak şimdi çok daha kolay!    
Deborah Milano’dan etkileyici bakışların sırrı olan yeni göz kalemi, kalıcılığı ile öne çıkıyor. Yüksek performanslı içeriği ve yoğunluğu ile gözlere derinlik katan ve onları daha belirginleştiren göz kalemi, ipeksi yumuşak yapısıyla kolayca sürülüyor.
24 Ore Suya Dayanıklı Göz Kalemi, Oftalmolojik testlerden geçtiği için en hassas gözlerde ve lenslerle bile rahatlıkla kullanılabiliyor.
Tüm gün boyunca akmadan etkisini sürdüren bu kusursuz göz kalemi, mini kalemtraşı ve süngeriyle birlikte kadınlara eşsiz bir kullanım kolaylığı da sunuyor. Deborah Milano’nun asansörlü yeni nesil göz kalemi, arkasındaki minik süngeriyle istendiğinde gözlerdeki çizgiyi yumuşatıyor.
Deborah Milano’nun yeni göz kalemi, kadınlara makyaj trendlerini yansıtan zengin renk seçenekleri de sunuyor. Siyah, kahverengi ve mavi gibi klasik renklerin yanı sıra; açık mavi, orman yeşili, altın yeşili, menekşe ve gri yeni sezon renkleri arasında yer alıyor…
24 Ore Eye Waterproof Eye Pencil 22 TL.

6 yorum:

 1. vaaavvv suya dayanıklı göz kalemi rüya gibi
  tugce_tasgin@hotmail.com
  tuğçe caner

  YanıtlaSil
 2. suya dayanıklı olması çok önemli akan bir göz kaleminin görünüşü pek kötü oluyor
  gaye1962@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. En sevdiğim makyaj malzemesi göz kalemi. O olmadan dışarı çıktığımı bilmem.E tabi özellikle yaz aylarında o kalem gözde bir türlü durmak bilmiyor.O yüzden suya dayanıklı olması bence çok büyük bir özellik ve artı. :)) abakanermin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. Kullanımıda cok rahat bu ürünlerin

  hulyavolkan33@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. Makyajda en çok sevdiğim gözleri ön plana çıkarmak üstelik suya dayanıklı olması çok güzel

  YanıtlaSil
 6. Bunlardan denemedim hiç, benim gözümde kalem durmuyo hiç hemen akıyo, hangisini denediysem olmuyo.. Eye liner'ı da sürmeyi bi türlü beceremiyorum :) Bu kalemler güzele benziyo, denemek lazım..

  YanıtlaSil