3 Eylül 2012 Pazartesi

SERMAYESİZ TİCARET YAPMAK İSTEYENLERE DUYRULUR!!!!Merhaba arkadaşlar sizlere Herhangi bir ticari işletme sahibi olmaya gerek olmadan evden bile sanal mağaza işletebilmenize olanak tanıyan bir sitemden bahsetmek istiyorum!
Bu sistem Ev hanımlarının bile sanal mağaza işleterek para kazanabilmesine imkan sağlıyor.
Hiçbir riske girmeden ve sermayeye ihtiyaç duymadan çok küçük bir yatırımla Sermayesiz Ticaret Katılımcısı olarak kendi sanal mağazanızı işletebiliyorsunuz.
Yapmanız gerekenler çok basit:
- www.sermayesizticaret.com dan sistemi inceleyerek ve karar verdiğinizde web sitesi üzerinden sisteme katılım sağlayabiliyorsunuz.
- Kendinize bir alan adı alıyorsunuz ( Yani sanal mağazanızın ismini siz belirliyorsunuz ) Tüm bu işlemelerin nasıl olduğunu bilmiyorsanız katılım sağladığınızda Sermayesiz Ticaret Müşteri temsilcileri size yardımcı oluyorlar.
- Alan adınızda hazır olduktan sonra sanal mağazanız ağzına kadar ürünlerle dolu bir şekilde hemen satış yapmaya hazır bir şekilde açılıyor ve size sanal mağazanızı yönetebilmeniz için yönetim paneli veriliyor.
- Sanal mağazanızdan yapılan tüm satışlar şirket tarafından takip ediliyor ve satış yapıldığında tüm işlemleri sizin yerinize şirket yapıyor. Ürünleri paketliyor, faturasını kesiyor ve sizin sanal mağazanızın adına sipariş paketini müşterinize teslim ediyorlar. Size bu satıştan elde edilen kazancın %60’ını veriyorlar.
- Satılan hiçbir ürün için para ödemiyorsunuz ve hiçbir masrafa katlanmıyorsunuz.
İçinde on binlerce ürünü olan;
Sanal posları ile kredi kartı ile satış yapabilen
Ve tüm operasyonları profesyonel ekip tarafından yönetilen
Riskleri Sıfır olan,
Kaybetmenin hiç olmadığı
Bir sanal mağazanız olsun isterseniz
Sermayesiz Ticaret katılımcısı olmanın ta zamanıdır.

6 yorum:

 1. Sanal mağazaların favori olduğu bu ortamda güzel sistem.

  YanıtlaSil
 2. Artık evden alısverişe cıkmıyorum diyebilirim.Güzel bir sanal magzaya benziyor.Teşekkürler

  hulyavolkan33@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. Ek gelir için düşünülebilir.

  Pınar M.

  YanıtlaSil
 4. selam
  gaye semiz
  gaye1962@hotmail.com
  ek iş yapmak için ideal olabilir

  YanıtlaSil
 5. Ev hanımları bu şekilde çok rahat kazanç sağlayabilir. Bir nevi satış bloglarının tescillenmiş hali gibi anladığım kadarıyla bu sistem. Günümüzde gerçekten kullanılabilecek ve geri dönüşü alınabilecek bir yapı diye düşünüyorum. abakanermin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 6. Sanal mağazaların revaçta olduğu bu dönemlerde güzel bir fikirmiş..

  YanıtlaSil