22 Eylül 2012 Cumartesi

TIRNAK CENTER.COM OJE, JEL, AKRİLİKTE DÜNYA DEVİ ...

Merhaba arkadaşlar internette tırnakla ilgili ürünlere bakarken keşfettiğim ve tırnakla ilgili herşeyi (bilmediğim ürünlerde dahil) bir arada bulduğum bir siteden bahsedeceğim  http://www.tirnakcenter.com.
 Ayrıca sitede kalıcı makyaj malzemeleri, spa malzemeleri ve pek çok farklı ürünler yer almakta
BİZ KİMİZ ?
1990 yılında kurulan firmamız hızla gelişmekte olan bilgisayar sektörünün öncülerindendir. Firmamızda başlıca ( Bilgisayar Teknikservis , Bilgisayar Toplama ve Satışı , Bilgisayar Sarf Malzemeleri , Parça satışı , Toptan ve parakende satış , Dijital uygulamalar , İnternet Hizmetleri , Network Kurulumu , Kablolama ve Tesisat Bakımı , Kartuş Dolumu)gibi bilgisayarla ilgili hemen hemen tüm işler yapılmaktadır. Laser Bilgisayar bir ilke daha imza atarak gelişen satış şartlarında ürünlerini ithal etmeye başlamış ve ithalatta büyük atılımlar yapmıştır.Şu anda ithal olarak sadece Laser Bilgisayar'da buluna bilecek 446 PMR telsizlerin ithalatını gerçekleştirmektedir.bununla beraber Spring-Sun firmasıyla yapmış olduğu anlaşmalarla WCOLOR Tırnak yazıcılarınında türkiye genel satış ve distribütör yetkilisidir çeşitli alanlarda aldığımız distribütörlük ve bayiliklerle ürün yelpazemizi genişletmekte ve sizlere şimdide simli dövmeleri üretmekteyiz tamamen kendi üretimimiz olan simli dövmeler çok daha güzel yazlar geçirmemizi sağlıyacak,bir çok ürüne imzasını atmış bulunan laser bilgisayar sizlerinde desteğiyle büyümeye devam edecektir bizi destekleyen ve herzaman bizimle olan tüm müşterilerimize teşekkür eder onlara ve tüm türkiyeye hizmeti bir borç biliriz. .

Ürün kategorileri


 

  
Hepsi ve daha fazlası için  http://www.tirnakcenter.com/index.php sitemizi mutlaka ziyaret edin derim:)

1 yorum:

  1. benim cilt bakım uzmanlığı kursundaki hocamda tırnak center'da çalışmış önceden. ve hala oraya gidiyor yaptırmaya tırnaklarını. kalıcı frenchleri harika yapıyorlar gerçekten

    YanıtlaSil