1 Ekim 2012 Pazartesi

Mascarammaxx’a Üye Olan Herkese cilt bakımı, saç analizi, kavitasyon, diyetisyen görüşmesi ve onlarca hediye Kaçırmayın!!!!

Mascaram’dan üyelerine şahane sürprizler! Mascaram’ı takip edin hayatınıza ‘güzellik’ katın 

Türkiye’nin en dolu, en renkli, en ‘GÜZEL’ portalı Mascarammaxx, büyük bir heyecanla yayın hayatına başladı. Bu heyecanımızı üyelerimizle de paylaşmak istiyoruz. İşte tam da bu nedenle sizler için inanılmaz hoş sürprizler hazırladık.
 
Mesela, Türkiye’nin en kapsamlı estetik ve sağlıklı yaşam merkezi Estethica’dan Mascarammaxx’a üye olan herkese mini cilt bakımı, saç analizi, kavitasyon, diyetisyen görüşmesi... Ayrıca incelme ve selülit paketleri, kremler, makyaj ürünleri, solaryum seansları, parfümler…

Muhteşem hediyelerimizden faydalanmak için sitemize üye olmalı, Twitter'da izlemeli, Facebook'ta beğenmelisiniz.


Estethica'nın hediyelerini Mascram'ı Facebook'tan beğenen, Twitter'dan takip eden herkes alacaktır. Diğer hediyeler, Mascram'a üye olan 100. kişi ve katlarına verilecektir. Hediyelerin gönderiminden Mascaramaxx internet sitesi sorumludur. Kampanya iki hafta boyunca geçerlidir. İki haftanın sonunda hediyelerin sahipleri Mascaram’dan ve https://www.facebook.com/Mascarammaxxcom?sk=notes facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

2 yorum:

 1. Merhaba,
  Şartları tamamladım.
  üye oldum
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003531139252Face de beğendim sayfamda paylaştım
  https://twitter.com/#!/polen1915Twitter da izlemeye aldım
  polen1915@gmail
  POLEN

  YanıtlaSil
 2. ceyda çakmak
  muhlisceyda@hotmail.com
  şartlar tamam
  https://www.facebook.com/muhlisceyda
  https://twitter.com/kovakadiniyim

  YanıtlaSil