7 Kasım 2012 Çarşamba

HARİKALAR MUTFAĞININ ADRESİ COOKPLUS.COM AÇILDI

Harikalar mutfağının adresi Cookplus.com açıldı

Mutfak ürünleri sektörünün köklü kuruluşu Karaca, mağazacılık deneyimini dijital dünyaya taşıdı. Karaca kalitesi ve güvencesiyle açılan www.cookplus.com,farklı beğenilere ve tarzlara yönelik tüm mutfak ihtiyaçlarını bir araya getiriyor.Mutfağa şıklık ve pratiklik katan binlerce ürünün satışa sunulduğuCookplus.com’da Karaca, Emsan, Homend, Philips, Cucinox, Cookplus, Cric Crack,Victorinox markalarının zengin ürün  çeşitleri bulunuyor.
Açılışa özel ücretsiz kargo hizmeti sunan Cookplus.com’da farklı bankaların kredi kartlarına
12 taksit olanağı da sunuluyor.
İnsanın kalbine giden yol harika bir mutfaktan geçiyor. Pratik, modern ve her zevke hitap eden mutfak ürünlerini bir araya getiren cookplus.com mutfağını ‘Harikalar Mutfağı’na dönüştürmek
isteyenleri bekliyor.
 
Farklı zevklere ve tarzlara yönelik tüm mutfak malzemelerini bir tık uzaklığa taşıyan Cookplus.com,hayallerdeki mutfağı gerçeğe dönüştürüyor. Mutfaklar için en şık ve zarif ürünleri avantajlı fiyatlarla sunan Cookplus’ta binlerce ürün bulunuyor. Karaca, Emsan, Homend, Philips, Cucinox, Cookplus, CricCrack,Victorinox markalarını bir araya getirenCookplus.com’da ürün kategorileri; elektrikli ürünler,yemek takımları, sofra servis ürünleri, kahvaltı takımları, çay/kahve, çay/pasta takımları, çatal kaşıkbıçak, pratik mutfak ürünleri, pişirme grubu, saklama ürünleri, cam ürünleri, dekoratif/hediyelik ürünlerden oluşuyor. 
  
Ödüllü aşçı Serkan Bozkurt da, Cookplus.com’da mutfakta harikalar yaratmak için kullandığı favori ürünleri seçiyor ve pratik bir mutfağın olmazsa olmazları konusunda site takipçilerini bilgilendiriyor. Cookplus.com’un mutfak ürünleri sektöründe Türkiye’nin en büyük ve köklü firmalarından Karaca güvencesi ve kalitesiyle hayata geçtiğini belirten Karaca Yönetim Kurulu Üyesi Emre Karaca, “Karaca markasıyla 1973 yılından beri kadınların hayatına dokunuyoruz ve onların mutfak ihtiyaçları konusunda büyük bir bilgi birikimine sahibiz. Bu birikim ve deneyimi şimdi sanal mağazamızataşıdık. Kadınların mutfakta harikalar yaratması için ihtiyaç duyabileceği her şeye özel avantajlar ile ulaşmalarını sağlamak amacıyla Cookplus.com’u hayata geçirdik.     

Cookplus.com, kadınların her birinde kendi stilini yaratacağı, mutfaklarını bir harikalar mutfağına dönüştürecekleri bir ürün gamı
sunuyor” diye bilgi veriyor. 

Cookplus.com, açılışa özel limitsiz ücretsiz kargo hizmeti veriyor. Havale ve eft seçeneklerinin yanı sıra Word, Card Finans, Bank Asya ve Axess kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit sunan sitede, yedi gün içerisinde iade hakkı da bulunuyor. Yüksek müşteri memnuniyeti konusunda iddialı olan site hızlı müşteri desteği bulunuyor. Site kullanıcıları 412 44 88 numaralı müşteri hizmetleri hattından, sosyal ağlardan ve iletişim formu aracılığıyla destek alabiliyor.

2 yorum:

  1. Kullanıcısı olduğumuz markaları zengin çeşitlerle bilere sunan http://www.cookplus.com/ Tanıtımınız için teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. Ben teşekkür ederim kalitelinin buluştuğu siteleri itnayla seçiyoruz:)

    YanıtlaSil