9 Kasım 2012 Cuma

YENİ AVON LUXE MAKYAJ KOLEKSİYONU

 
 YENİ AVON LUXE MAKYAJ KOLEKSİYONU

AVON’dan Yeni AVON LUXE Makyaj Koleksiyonu lüksün ve görkemin tanımını gösterişli renkler, şık ve göz alıcı ambalajlarla sonsuza dek değiştiriyor.
       
LUXE Ruj; İpek ve dolgunlaştırıcıiçerik ile zenginleştirilmiş ruj dudaklarınıza anında çekici bir görünüm verir.

LUXE Maskara; Siyah elmas tozları ile zenginleştirilmiş maskara kirpiklerinize yoğun bir renk ve hacim verir.
LUXE Eyeliner; Siyah elmas tozu ile zenginleştirilmiş eyeliner ile etkileyici gözler yaratabilirsiniz. Etkileyici bir göz makyajı için vazgeçilmez bir tamamlayıcı.
LUXE Göz Farı Paleti;İpeksi dokudaki göz farları orkide özleri ile zenginleştirildi. Birbirinden özel renkler ile hem gece hem gündüz görünümleri elde edebilirsiniz.
LUXE Fondöten; Beyaz safir tozu içeren lüks formülü ile cildi nemlendirir ve mükemmel bir görünüm kazandırır, ciltte ağırlık hissi yaratmaz.
LUXE Sıkıştırılmış Pudra;Nemlendirici formülü beyaz safir tozları ile zenginleştirilmiştir. Cildeışıltı ve canlı bir görünüm kazandırır.
LUXE Dudak Parlatıcı;İpekle zenginleştirilmiş içerik dudakların yumuşacık ve pürüzsüz hissetmesini sağlar. Capcanlı reklerle dudaklarınız hiç olmadığı kadar parlak ve canlıgözükecek.
30 Kasım’dan itibaren satışa sunulan AVON LUXE Makyaj Koleksiyonu şimdi %35 indirimli! LUXE Ruj (15,60 TL), LUXE Maskara (17,50 TL), LUXE Eyeliner (14,40 TL), LUXE Göz Farı Paleti (21,40 TL), LUXE Fondöten (30 ml. 27,30 TL), LUXE Sıkıştırılmış Pudra (10 gr. 22,70 TL) ve LUXE Dudak Parlatıcı (16,90 TL)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder