12 Aralık 2012 Çarşamba

SİZİ ZAYIF GÖSTERECEK GİYSİ TÜYOLARI :)


Bu jeanler ile kilolu gözükmenizi sağlayacak tek neden arka cebinizde cüzdan taşımanız olabilir. Şuan Yeni yıl kampanyalarıyla pek çok sitede indirimli bu pantolanlar vitrinlerde yer alıyor. Bu kesimler ile ince gözükün. Kalçalarınızla ilgili endişeleriniz varsa muhtemelen geniş diye tabir edilen jeanlerden kaçıyorsunuz. Ama bu jean gibi bacak bölümü geniş jeanler kalçalarınızla denge oluşturur. Görünümünüzü tamamlamak için V yakalı bir tişört giyin.

Rahat, bacak kısımları düz kesimli jeanler bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlarlar özellikle de bu jeanleri uzun ten rengi ayakkabılar ile tamamlarsanız.

 Hiçbir aksesuar kullanmadan bu derin yakalı tişörtler ile ilgiyi boyun kısmınıza çekeceksiniz. İnce görünmek içinse vücudunuzu saran ama sıkmayan siyah bir etek giyin. Yine yılbaşında güzel kombinler büyük indirimlerle mağazalarda boy gösteriyor:) 

Bu ceketlerden daha rahat ve ince görünmenizi sağlayacak başka bir kıyafet yok. Bu ceketleri Vücudunuza oturan jeanler ile birleştirin ya da bir elbise giyin.

1 yorum: