24 Ocak 2012 Salı

ARI GRUP KOZMETİK İLE SAĞLIKLI GÜZELLEŞİN

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sizlerden ayrı kaldım malum büyük bir deprem yaşadık. Şimdi yine beraberiz ve geri dönmek inanınki çok güzel:) Güzellikten bahsetmişken aylar önce mailleştiğimiz ancak bugüne tanıtmak nasip olan bir kozmetik devinden bahsetmek istiyorum http://www.aricosmetics.com/. Denemem için Şampuan, Vicut losyonları, cilt kremleri, Makyaj temizleme ürünleri ve çok şık bir makyaj çantası göndermişler kendilerine öncelikle çok teşekkür ederim. Kargom dün geldi ve ürünleri inceleme fırsatını buldum ürünler herşeyden önce %100 doğal, organik ve sağlıklı ürünler. Malum toplum bilinçlendikçe sağlığımızın değerini anlamaya başladık ve yavaş yavaş sağlıklı ürünleri araştırıp kullanmayı tercih ettik. Ancak piyasada sağlıklı ürün adına yüzlerce organik ürün içerikli kozmetikler türedi bunlardan hangisi en iyisi yada gerçekten organik ürünler bu kadar pahalı olmalımı sorularını kendinize sormalısınız her zaman.ARI Kozmetik ürünleri pek çok sağlık sertifikasına sahip olmakla birlikte %100 organiktir ve Eczanelerde satılmaktadır. Sizinde bulunduğunuz ilde bu ürünlere ulaşabileceğiniz Eczaneleri http://www.aricosmetics.com/ bu adresten Satış noktalarım bölümünde bulabilirsiniz. " Doğru Ürün Doğru Fiyat Doğru Mecradan Doğru Tüketiciye Satmak" politikasıyla çalışan
ARI GRUP KOZMETİK bünyesinde yer alan ürünlerden bahsetmek istiyorum;

CLINIANS GÜNEŞ SERİSİ
*YÜKSEK KOZMETİK TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLMİŞTİR.
*DERMOTOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR
*ALERJİ RİSKİNİ EN AZA İNDİRMEK İÇİN HASSAS BİR ŞEKİLDE " HYPOALERJİK" OLARAK ÜRETİLMİŞTİR
* DNA SAVUNMA KOMPLEKSİ
*ALKOLSÜZDÜR
*AVRUPA BİRLİĞİ STANDARTLARINA UYGUNDUR.
-Yaşlanma ve Leke Karşıtı Koruyucular
-Aktif Koruma Ürünleri
-Bebek, Çocuklar ve Hassas Ciltler İçin Koruma ve Bakım Ürünleri
Kalıcı Bronzlaştırıcı Ürünler
-Güneş sonrası ürünler
olmak üzere
çok geniş bir bakım yelpazesine sahip ürünlerle siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.CLINIANS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
-Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Serumu
-Torbalanma ve morluklara Karşı Bilyalı Göz Çevresi Jeli
-Cilt Temizlik Ürünleri
ile sizlerle güzelliğinize güzellik katıyor:)
SAÇLARINIZ İÇİN DETERJAN KULLANMADIĞINIZDAN EMİNMİSİNİZ?
%100 ORGANİK İÇERİĞİ İLE SAÇLARINIZA SAĞLIK VE CANLILIK GETİREN PETAL FRESH ORGANİKCS ÜRÜNLERİNİ MUTLAKA DENEMELİSİNİZ.
Bu arada kendimde bu ürünü deneme şansına sahip oldum ilk kullanımda farkı hissettim ama ilerki kullanımlardada sizlerle deneyimlerimi paylaşacağım.
Bu arada PETAL-FRESH ürünlerinde kampanya var
1 adet Organik PETAL-FRESH ŞAMPUAN alana 1 Adet ORGANİK PETAL FRESH BAKIM KREMİ Hediye!!!!!

 MEYVE KOKULU TAPTAZE BON BONS MALİZİA DEODORANT-ŞAMPUAN VE DUŞ JELLERİ
Güne neşeli başlamanızı sağlayacak bu seriyi mutlaka deneyin:))


23 Ocak 2012 Pazartesi

AVON Türkiye ve Dünya Güzeli Azra Akın, Solutions ile dünya kadınlarına sesleniyor

                        
AVON Türkiye ve Dünya Güzeli Azra Akın, Solutions ile dünya kadınlarına sesleniyor!
Dünyanın önde gelen güzellik kuruluşu AVON, Türkiye pazarındaki TV reklam kampanyaları için Dünya Güzeli Azra Akın ile birlikte bir ilke imza atıyor.
İlk defa, TV reklam kampanyasında Türkiye’den bir yüz; Dünya Güzeli ve ünlü oyuncu Azra Akın yer alıyor.
AVON’un doğal güzelliği ortaya çıkaran cilt bakım serisi “Solutions” markasının yüzü, 2002 Türkiye ve Dünya güzeli Azra Akın şimdi de Solutions TV reklam kampanyasında doğal güzelliği ile göz kamaştırıyor.
Dünya güzeli Azra Akın ile Solutions TV reklam kampanyası, Türkiye’de 23 Ocak tarihinden itibaren başlıyor. AVON Türkiye’nin imza attığı heyecan verici bir gelişme olarak, Dünya Güzeli Azra Akın; Brezilya, Kolombiya, Peru, Ekvador, Arjantin, Uruguay, Şili, Bolivya, Meksika, Guatemala, Nikaraguay, El Salvador, Honduras ve Panama gibi sayısız dünya ülkesinde de yer alacak TV kampanyasının yüzü olacak. AVON Türkiye ile Dünya Güzeli Azra Akın, Solutions ile dünya kadınlarına seslenecek.
Azra Akın'ın doğal güzelliğinin sırrı Solutions Complete Balance Serisi!
Azra Akın eski nemlendiricisini cilt tipine uygun Solutions Complete Balance ile değiştirdi ve doğal güzelliğini ortaya çıkaran değişimi farketti. Şimdi AVON, tüm Türk kadınlarına eski cilt bakım rutinlerini değiştirmelerini, cilt tiplerine uygun Solutions cilt bakım ürünlerini deneyerek, değişimi farketmelerini öneriyor.
AVON’dan doğal güzelliği ortaya çıkaran Solutions cilt bakım serisinde doğa ve bilim buluştu. Misyonu kadınların hayatını güzelleştirmek olan “AVON”, doğanın gizli gücünü kadınlar için kullanmayı amaçladı. Bu gücü kadınlara sunabilmek için, Japonya’dan Afrika’ya, Brezilya’dan Çin’e eşsiz doğal içerikler bulundu ve Solutions Serisi’nde; japon gülünden ametiste, kamelya çayı yaprağından ipek çiçeğine farklı doğal içerikler kullanıldı. Bu içerikler, kadınların doğal güzelliklerini ortaya çıkarmaları için üstün formüller haline getirildi ve şimdi de Solutions Cilt Bakım Serisi’nde Türk kadınları ile birlikte tüm dünya kadınlarına sunuldu.