1 Şubat 2012 Çarşamba

DİVAS DİAMOND İLE AŞKINIZI PIRLANTA İLE TAÇLANDIRIN!


Merhaba arkadaşlar malum 14 şubat sevgililer gününe az bir zaman kaldı, sevgilisi olanlar bu hafta yoğun bir hediye araştırması içerisindeler. Bende sizi bu yorucu hediye arama işinden kurtaracağım birazdan :) Bu sevgililer gününde yanlız kalanlar ise kendilerini ödüllendip kendilerine pırlanta bir takı alsınlar derim:)

 Türkiyenin En Büyük Pırlanta Mağazası olan Divas Diamond markasını duymayan yoktur sanırım. Siteyi gezdiğimde öncelikle takı tasarımlarına ve sitenin güvenilirliğine hayran kaldığımı belirtmeden geçemeyeceğim. 
Yılın E-Girişim Ödülüne layık görülmüş, Pırlanta sertifikasına sahip http://www.divaspirlanta.com/ sitesini mutlaka ziyaret edin derim. Özellikle sevgililer günü için muhteşem indirimler sizleri bekliyor.


Divas Diamond'dan aldığınız her ürün bir hediye niteliğinde özenle hazırlanır.
Pudra rengi kadife kutu içine yerleştirilen pırlanta ürününüz, Divas Diamond paketi içinde gönderilir,
Hediye kağıdından çok daha özel bir sunumla hazırlanır. Hatta, hediye ürünlerinizi özel mesajınızı yazıyor ve minyatür hediye çiçekleriyle süsleniyor. Muhteşem bir sunum gerçekten:))


SİTEDEN BEĞENDİĞİM BİR KAÇ ÜRÜN


Bu ürünler sadece bir kaçı yüzlerce tasarım içerisinden sizlere hitap eden ürünler muhakkak vardır oyüzden hepsi ve daha fazlası için sizi sitemize davet ediyorum http://www.divaspirlanta.com