28 Mart 2012 Çarşamba

FIRSAT-X.COM' DAN 1 KİŞİYE ÇOK ŞIK AHŞAP DEKORATİF SAAT HEDİYEMİZ VAR!!!

                         

Merhaba arkadaşlar sizlere internette gezinirken gördüğüm fırsatlarla dolu bir siteden bahsetmek istiyorum. http://www.firsat-x.com/  Yüzlerce ürünü çok çok uygun fiyata alabileceğiniz bu sitede günlük fırsatları mutlaka takip etmelisiniz.
       SİTEDEN KOPYALADIĞIM BİR KAÇ FIRSAT

GELELİM KAMPANYAMIZA
1Şanslı katılımcımıza çok şirin ve şık resimdeki ahşap saat hediyemiz olacak!!!

ŞARTLARIMIZ
TEK ŞARTIMIZ https://www.facebook.com/firsatx1 FACEDE SİTEYİ BEĞENMEK
Son katılım 30 Nisan 2012 kargo değerli firmamıza aittir. Başarılar :)

27 Mart 2012 Salı

AVON, ANEW Serisi’nin 20. yıl dönümünde “kendine güvenen kadınları sahneye davet ediyor!”

AVON’un 20 yıldır kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi, 20. yıl dönümünü kendine güvenen kadınlarla kutlayacak. ANEW ürünlerinin 20. yıl dönümü nedeniyle “AVON- ANEW Kendine Güven Sahneleri” etkinliğini başlatan AVON, yeni “ANEW Ultimate 7S Serisi” ni de tanıttı.


                                  
 
126 yıldır kadınların hayatını güzelleştirmek için çalışan, dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON’un, kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi 20.yıl dönümünü kutluyor. AVON, ANEW Serisi’nin 20. yılında, kadınları kendilerine duydukları güveni paylaşmak üzere “AVON- ANEW Kendine Güven Sahneleri”’ne davet ediyor. 27 Mart tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen “AVON-ANEW Kendine Güven Sahneleri” ve yeni “ANEW Ultimate 7S Serisi” nin tanıtım toplantısına Sunucu Zahide Yetiş, Yaşam Koçu Tülin Kahvecioğlu, Dermatolog Güneş Ertürk, AVON Türkiye Satış Direktörü Gülay Başaran ve AVON Türkiye Pazarlama Grup Müdürü Çağla Özdoğan katıldı.
“Kendine bakan kadın her yaşta güzeldir ve kendine güvenir.”
                             
ANEW Serisi’nin 20 yıldır kadınlara, “kendilerine bakarak her yaşta güzel hissetmeleri ve kendilerine güvenmeleri” için destek olduğunu belirten AVON Türkiye Pazarlama Grup Müdürü Çağla Özdoğan şunları söyledi:“126 yıllık AVON deneyimi ve bilgi birikimi ile geliştirilen ANEW Serisi yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri, her yaşta genç görünmeleri için kadınlara ihtiyaç duydukları tüm ürünleri sunuyor. Kadınların kendilerine olan güvenleri, 20 yıldır ANEW Serisi ile ortaya koyduğumuz güzellik anlayışına ilham veriyor. Kendine bakan kadının her yaşta güzel olduğuna inanıyor, en ileri teknolojileri kullanarak sürekli geliştirdiğimiz ANEW Serisi ile genç görünmek konusunda kadınlara destek oluyoruz. ANEW Serisi’nin 20. yıl dönümünde sahne, kendine güvenen kadınların diyoruz. Serimiz, yeni ürünlerle yıl boyunca genişlemeye ve kadınların kendine güvenini perçinlemeye devam edecek. İlk olarak, bugün yeni ANEW Ultimate 7S Serimizi tanıtıyoruz. 7 gençlik proteinini harekete geçirmek üzere formüle edilen Pro 7 Sirtuin teknolojisi ile geliştirilen yenilikçi seri, yaşlanma karşıtı bakımda etkin sonuçlar yaratıyor.”
AVON- ANEW Kendine Güven Sahneleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de kuruluyor

ANEW Serisi 20. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen “AVON - ANEW Kendine Güven Sahneleri Projesi”nde kendine güvenen kadınlar İstanbul, Ankara ve İzmir’deki alışveriş merkezlerine kurulacak sahnelere davet edilecekler. Sahnede paylaşılan kendine güven mesajları ANEW Türkiye Facebook sayfası facebook.com/AvonTurkiye’de paylaşılacak. Kendine güven sahneleri dışında da tüm Türkiye’den katılımcı kadınlar kendilerine güven mesajlarını fotoğraf veya videoları ile birlikte sayfaya yükleyerek etkinliğe katılabilecekler. Etkinlik süresince kendine güven mesajının paylaşıldığı platformda, fotoğrafları veya videoları ile en çok beğenilen 20 mesajın sahibi 20 kadın iPad, başvuruda bulunan ilk 2.000 kadın ise ANEW Ultimate 7S Gündüz Kremi ile ödüllendirilecek.
Dünya kadınları daha genç görünümlü bir cilt için 20 yıldır ANEW Serisi’ne güveniyor
AVON’un 100 yılı aşkın bir geçmişi olan Ar-Ge merkezinde yüzlerce bilim insanı tarafından formüle edilen ANEW Serisi, yepyeni teknolojilerle geliştirilmiş ürünleri ile 20 yıldır yaşlanma karşıtı cilt bakımında uzman bir marka konumunu koruyor. AVON, 20 yıldır ANEW Serisi ile kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, güzellik dünyasında devrim yaratan yaşlanma karşıtı üstün teknolojiler ve erişilebilir fiyatlar ile birlikte sunuyor.

25 Mart 2012 Pazar

Kozmoda.com'dan içten bir merhaba!

Kozmoda.com'dan içten bir merhaba!

Arkadaşlar son zamanlarda ismini pek çok takip ettiğim bloglarda gördüğüm ve çok beğendiğim bir siteden bahsedeceğim http://www.kozmoda.com/
Peki Kozmoda.com nedir diye sorarsanız...''Önce, güzelleşmeye çalışırken yıprandık, kuruduk ya da fazla nemlendik, lekelendik ve hatta artık cildimiz her şeye alerjik, ardından sağlıklı olalım dedik ama bu defa daha az parladık ve biraz renksiz kaldık... Kozmoda, sektördeki 25 yıllık deneyimini sizin le daha yakından paylaşmak, ihtiyacınız olan her an sizinle olmak ve güzellikle sağlığı buluşturmak için, seçkin markaların ürünlerini,Türkiye'de bulunmayan ve yüksek kalitede ürünleri olan markaları ve belki 'zaten kullandığınız' markaların, kullandığınız ürünlerini çok daha uygun fiyatlarla bu sayfalara taşıdı.
 
'' Güzellik yalnızca vücudumuzun ve bizim dışımızda kalan, üzerimizde taşıdığımız  bir olgu değil, hayatın her anında ve her alanında içimizde de hissettiğimiz ve çevremize de hissettirdiğimiz, tavrımızı, tarzımızı ve dahası akıp giden her anımızın kalitesini belirleyen bir olgudur. Kozmetikler ise güzelleştirme sanatının belirginleştiren, canlandıran, yumuşatan ve renklendiren malzemeleridir. Herkes, rengini, dokusunu, kokusunu, duruşunu en iyi kendisi bilir; çünkü herkes kendisinin, dolayısıyla cildinin büyük ve usta sanatçısıdır. Bu sanat için gerekli olan en temel, en yeni, en sade, en farklı ve en kaliteli dokunuşlar ise KOZMODA; çünkü “Güzellik Hep Moda!”

Siz de Kozmoda ile en büyük eserinize yani kendinize iyi bakın ;)