8 Haziran 2012 Cuma

ELESERİ. COM YETENEKLİ ELLER VE EŞSİZ TASARIMLARIN ADRESİ

  
Merhaba arkadaşlar sizlere internette gezinirken gördüğüm ve çok beğendiğim bir siteden bahsedeceğim http://www.eleseri.com. Bu site el emeği göz nuru ürünlerin alış ve satışının yapıldığı harika bir adres:) El emeği ürünleri Eleseri sitesinin güvenliği eşliğinde rahatça sipariş verebilirsiniz. O kadar çok ürün yelpazesi varki anlatmakla bitirmem mümkün değil. Aksesuardan bebek ürünlerine, sanat ürünlerinden kıyafetlere, amigrumi oyuncaklardan ev dekorasyonuna binlerce ürüne bu adresten ulaşmanız mümkün:) Sitenin birde sürekli güncellenen harika bir bloğu var http://blog.eleseri.com/ bu bloğu takip etmenizi şiddetle tavsiye ederim:)
ELESERİ.COM HAKKINDA
Misyonumuz, insanları küresel ekonominin işleyişini değiştirmek üzere güçlendirmektir. Günümüzde ekonominin çok küçük işletmeler tarafından çok büyük bir değişim etkisi yarattığını görüyoruz, yerel ekonomiler genişleyip yayılıyor ve insanlar eser sahibine ve kaynağa en az fiyat ve uygunluk kadar değer biçiyor. Biz, ticarete ruh katarak dünyayı daha adil, daha sürdürülebilir ve daha eğlenceli bir yere dönüştürüyoruz.
Ulaşılabilir ve Deneyimli Müşteri Hizmetleri
Müşterilerimize; pratik ve rahat alışveriş deneyimi, birbirinden özgün eşsiz tasarım ürünleri ve 7/24 müşteri hizmetlerine erişim imkanı sunuyoruz. Eleseri Müşteri Hizmetleri'ne destek@eleseri.com e-posta adresinden ya da 0850 221 66 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Uluslararası Tecrübe
Eleseri, tüm dünyada e-ticaret alanında şu anda pazar lideri olan pek çok şirketi kuran Almanya merkezli Rocket Internet firmasının bir kuruluşudur. İnternet alanında dünya çapında deneyim sahibi güçlü bir insan kaynağına sahip olan şirketimiz, sektörün en iyi ve başarılı isimlerini de kadrosuna katarak büyümeye devam ediyor.
SİTEDEN SEÇTİĞİM BİR KAÇ ÜRÜN
Aslında hepsini eklemek isterdim amam malum alanımız kısıtlı sizin için birkaç görsel ekledim:)Daha fazla ürün ve aradığınız her şey için http://www.eleseri.com ve http://blog.eleseri.com/ 'u takip edin derim.

BLOG SATIŞ:)Bu harika cici ayakkabılar dün geldi 38 numara çok topuklu giyemediğim için satıyorum:)Gerçek oğlak derisi bu güzel eşsiz tasarım ayakkabıyı 80 Tl ye satıyorum:). isteyenler ozlemcacim@gmail.com dan ulaşabilirler

7 Haziran 2012 Perşembe

KİLİMADA KAMPANYA VE ÇILGIN DÜKKAN İŞBİRLİĞİ İLE 3 KİŞİYE 25 TL ÇEK HEDİYEMİZ OLACAK!!!!Merhaba arkadaşlar yine harika bir kampanya ile beraberiz:) Bu günkünkü sponsorumuz ortak fima olan http://www.cilgindukkan.com/ ve http://www.klimadakampanya.com/
KLİMADAKAMPANYA.COM HAKKINDAwww.klimadakampanya.com  AYA Grup İklim Teknolojileri A.Ş markasıdır.
Aya Grup İklim Teknolojileri A.Ş iklim teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.Teknolojiyi ve sektörü yakından takip etmesiylebünyesine güvenlik sistemleri, marin ve mobil çözümlerini de dahil etmiştir. Halen bu 3 ana dalda faaliyet gösteren şirketimiz, satış ve satış sonrası teknik hizmet alt yapısı ile sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedeflemektedir. Gücünü uzun yıllar sektör deneyimine ve çalışma azmine borçlu olan genç, dinamik kadrosuyla her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.
  İklimlendirme Sistemleri
VRF sistemler, ısı pompaları, klima santralleri, ev ve ofis klimaları gibi iklimlendirme dallarında satış ve satış sonrası hizmetler veren şirketimizde satış ve makine mühendisleri, iklimlendirme tekniker ve teknisyenleri başrol oynamaktadır. Hizmet verdiğimiz her alanda öncelikle müşterilerimizi bilgilendirir, doğru ürünleri seçmelerini sağlarız. Hem doğaya dost, hem enerji verimliliğini ön planda tutarak en ekonomik ve verimli çözümler ile hayatınızı kolaylaştırırız.
Mobil & Marin Sistemleri
Mobil buzdolapları ile sektöre giriş yaptıktan sonra engin bir ürün yelpazesi olan marin sektörünü de yakından takip etmeye başladık.Mobil ve marin için üretilen buzdolabından fırına, ocaktan aspiratöre, klima ve güvenlik sistemlerinden sanitasyon çözümlerine varana kadar küçük/büyük tüm ihtiyaçlarınızı  karşılayabilecek ürünleri size en kaliteli hizmetle sunuyoruz.
Bilişim & Elektronik Güvenlik Sistemleri
Teknolojik gelişim ve değişimleri takip etmekten ve uygulamaktan çekinmeyen şirketimiz bu konuda da uzman ekiplerle çalışmaktadır. Öncelikle şirketimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve yanı sıra müşterilerimize de hizmet vermek üzere kurulmuş yazılım ve bilişim ekibimiz yeni teknolojileri takip ederek çalışmalarını sürdürmektir.
GELELİM KAMPANYAMIZA
3 şanlı katılımcımızı Çılgın dükkan.com da kullanabileceği 25 Tl çek veriyoruz!!!
ŞARTLARIMIZ İSE ÇOK KOLAY!!!

*https://twitter.com/#!/klima_kampanya twitter adresimizi takip edip 1 adet ürün detay linki bulunan tweeti re-tweet edilmesi ve
**https://www.facebook.com/klimadakampanya facebook sayfamızı beğenmek ve herhangi bir ürün paylaşımını tekrar paylaşmak.

SON KATILIM : 27 HAZİRAN 2012 KARGO FİRMAYA AİT
Başarılar
 

MARKAKİDS KAMPANYA SONUCUMUZ

Merhaba arkadaşlar harika bir kampanyamız daha sona erdi:)

34 katılkım olmuş katılım listesine http://ozlemcacim.blogspot.com/2012/05/markakids-com-isbirligi-ile-2.html bu linkten bakabilirsiniz. random.org şanslı talihlileri

9 nolu yorum Su perisi
20 nolu yorum Selma Demirci oldu tebrikler

ad-soyat adres tel ve çocuğunuzun cinsiyeti ve yaşını yazılı mailinizi  ozlemcacim@gmail.com a bekliyorum:)