1 Eylül 2012 Cumartesi

FIRSATI UÇUR.COM DAN 2 KİŞİYE HARİKA HEDİYELERİMİZ VAR!!!


Merhaba arkadaşlar sizlerle çok güzel bir kampanyayla tekrar beraberiz:)Bu günkü sponsorumuz http://www.firsatiucur.com/
Hediyelik ürünlerden mutfak aletlerine, kozmetik ürünlerinden jimlastik ürünlerine bayan aksesuarları, ev aksesuarları ve hatta oto aksesuarları gibi pek çok kategoride yüzlerce ürüne çok uygun fiyatlarla ve fırsatlarla sahip olabileceksiniz:)

SİTEDEN SEÇTİĞİM BİRKAÇ FIRSAT:)


GELELİM KAMPANYAMIZA
1-Şanslı katılımcımıza IPHONE MAGNET SETİ2.şanslı katılımcımızakitap lambası hediyemiz olacak
ŞARTLARIMIZ İSE ÇOK KOLAY!!!

1. Siteye üye olmak BURADAN TIK

2. Facebookta beğenip paylaşmanız BURADAN TIK TIK 

3. twitterde beğenmeniz BURDAN TIK 
4-bloğu olanlar bloglarında olmayanlarda facebook-twitter gibi sosyal mecrada paylaşıp linkini buraya yazmak
&

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANIP

SON KATILIM 20 EYLÜLDÜR BOL ŞANS ;))

PHYSICIANS FORMULA ÜRÜNLERİM:)


Merhaba arkadaşlar sizlere yeni denediğim ve vaybe ben boşuna eziyet çekiyormuşum dediğim krem liner den ve Bronze Boosterden bahsedeceğim:) Doktor kontrolünde tavsiye olunan her göz rengi için farklı 3 lü krem linerler Eye-liner etkisinden çok daha etkili ve sürümüde aşırı kolay:)
 özel fırçası ile bir tıkta sürebiliyorsunuz bayıldım açıkçası:) Şuan gözlerim Ela olduğu için Yeşil serisini kullanıyorum sürümü harika ve çok çok kolay. Eye-liner süremiyorum diyenlere harika bir çözüm bence:) ve suya dayanıklı kalıcı ipeksi bir dokusu var. 
 

2. ürünüm ise Fırçasına bayıldığım harika bir bronze Booster:) 

Fırçası ile sürümü harika yüzde leke iz bırakmıyor ve çok doğal duruyor. Çok beğendim.Şuan Botoks etkisi yapan Lip Glosslarını çok merak ediyorum en kısa zamanda alıp deneyeceğim işallah deneyince yine sizlerle paylaşımda bulunacağım tabiki:)