3 Kasım 2012 Cumartesi

KİŞİYEHEDİYE.COM İŞBİRLİĞİ İLE 3 KİŞİYE HEDİYEMİZ VAR!!!

Merhaba arkadaşlar sizlerle çok güzel bir site ile beraberiz http://kisiyehediye.com. Halı dokuma, Fotoğraf hediyeleri, Mesleki hediyeler, Kristal ürünler, duvar kağıdı ve sevgiliye hediyeler katagorilerinde yüzlerce seçenek ürünlere siteden ulaşabilirsiniz.
FİRMA HAKKINDA
2005 yılından itibaren duvar kağıdı ithalatı ve satışı yapan Mira Dekor , internetten satış ağını, farklı ürünleri de içererek genişletmek üzere
kisiyehediye.com internet  sayfasını yayına koymuştur.
Ağırlıklı olarak KİŞİYE ÖZEL HEDİYELİKLER siparişleri ile yoğun satışların yapıldığı sayfada, ürün kalitesinden ödün verilmeden yeni ürünlere yer verilecektir.
Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bu konudaki çalışmalarını sürdürmekte ve en iyi hizmeti verebilmek için ArGe çalışmalarına devam etmektedir..
 SİTEDEN SEÇTİĞİM BİRKAÇ ÜRÜN GÖRSELİ
GELELİM KAMPANYAMIZA
3 şanslı katılımcımıza resimdeki çok kullanışlı ayakkabı hurcu hediyemiz olacak!!!


 ŞARTLARIMIZ İSE
*SİTEYE ÜYE olmak
**FACEBOOKTA  siteyi beğenmek
Son katılım 23 Kasım 2012
Bol şanslar

2 Kasım 2012 Cuma

GAMZE POLAT DESIGNOLOGY DEN 1 KİŞİYE HARİKA HEDİYELERİMİZ VAR!!!


 
Merhaba arkadaşlar sizlerle harika bir kampanya ile yine beraberiz. Sıradan giysilere bile kişilik katan, sizi başkalarından ayıran yakaların, farklı ve çok zevkli  giyim tarzlarının tasarımcısı olan Gamze Polat Hanım beni kırmadı ve siz değerli takipçilerimden 1 kişiye kendi özel tasarım süpriz hediyeler hazırlamayı kabul etti:) 
SİZİN İÇİN GAMZE HANIMIN TASARIMLARINDAN BİR KAÇ SEÇTİĞİM GÖRSEL
hepsi ve daha fazlası için Tıklayın

GELELİM KAMPANYAMIZA
1 Şanslı Katılımcımız Gamze Polat Tasarımlı Süpriz Hediye Kazanacak!!!
ŞARTLARIMIZ İSE ÇOK KOLAY
*Tek şart FUN SAYFASINI beğenmek ve paylaşmak
Son Katılım 21 Kasım 2012
Bol Şanslar

GÖRÜŞ TEKSTİL.COM KUMAŞLARI HAKKINDA FİKİR PAYLAŞIMI:)

 
 Merhaba arkadaşlar sizlere çok beğenerek takip ettiğim kalitesine güvendiğim ve sezonun renklerini  en iyi takip ettiğine inandığım  kumaşların yer aldığı bir siteden bahsedeceğim 
http://www.gorustekstil.com.tr/
siyah ve vizon (taş) renklerini deniyorum şuan aşağıdaki peplum ceket tarzında bir ceket yaptırmayı düşünüyorum dikim işi bitince merak edenler için ayrıca fotoğraf ekleyeceğim nasipse:)
bu arada ELLE Türkiye moda editörlerinin önerdiği Bu cekette Görüş tekstile ait:)


 Ürün siparişi vermek isteyenler yada ürünlerini incelemek isteyenler için
 siteleri ziyaret etmenizi öneririm. 
 FİRMA HAKKINDA
  Görüş Tekstil A.Ş. 1969 yılında manifaturacılıkla ticari hayata adım atmıştır. Ahmet Sacit Çubukçu tarafından 1989 yılında Can Tekstil İplik bayiliği alınmıştır. Şirketimiz 1994 yılında Can Tekstil Entegre A.Ş.'nin kumaş bayisi olmuştur. Can Tekstil gerek renk gerekse doku anlamında her sezon takip edilen, kumaş üretiminde lider bir firmadır.
Görüş Tekstil modanın öncüsü olarak, bayan dış giyiminde kumaş çalışmalarına devam etmektedir.
Yılda iki kez düzenlenen ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonlarımızı siz değerli müşterilerimize sunarak "en iyiyi yapmayı hedeflemek ve sizlerin memnuniyetini en iyi şekilde yerine getirmek" Görüş Tekstil A.Ş.'nin ilkelerindendir.
Görüş Tekstil’in temel prensibi; firmalara kaliteli, katma değeri yüksek ürün gamı olarak bilhassa “dokuma kumaş” tedariki sağlamaktır. En önemli özelliğimiz katma değeri yüksek kaliteli kumaşlar sunuyor olmamızdır. Uzun yıllardır Osmanbey ve iç piyasada yaptığı satışlarla başarılı bir çizgi yakalayan Görüş Tekstil’in bundan sonraki en önemli hedefi ise, bu çizgiyi korumak ve ihracat kanalında da aynı başarıyı yakalamaktır.
İç pazarda
; Osmanbey ve Laleli
Dış pazarda
; Rusya, Ukrayna, Polonya, Makedonya, İran, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler 

1 Kasım 2012 Perşembe

EŞYALARPRATİK.COM İŞBİRLİĞİ İLE 15 KİŞİYE HEDİYEMİZ VAR!!!


Tv ürünlerinden , mutfak ürünlerine ,hediyelik eşyalardan ,tamir araç  gereçlerine ,elektronikten,kişisel bakım ürünlerine  tekstil ürünlerine kadar  tüm ürünlerin inanılmaz uygun fiyata bulabileceğiniz bir site.
Firmamız ödeme konusunda da müşterilerine her türlü
 kolaylığı sağlamaktadır.
3d secure sitemi güvenli  ödeme ,kapıda ödeme, banka
 havalesi ile ödeme imkanı bulunmakta olup yapmış
  olduğunuz alışverişler için kazanacağınız hediye çekleri 
,hediye ürünleri ve daha pek çok hizmet sizler için sitemizde mevcuttur. http://www.esyalarpratik.com/index.php
GELELİM KAMPANYAMIZA:
Kampanyamız sonunda tam 15 kişi hediye çeki kazanacaktır. 1 kişi 40 TL 10 kişi ise 20 tl hediye çeki kazanacaktır. Hediye çeklerini dilediğiniz alışverişinizde kullanabilirsiniz. Hediye çeklerinizin limiti 40 TL dir.
ŞARTLARIMIZ
1-izleyicim olmak
4-twitter sayfasını takibe almak
5- kampanyayı duyurmak ve buraya yorum olarak bırakmanız gerekmektedir.
Kampanyamız 16 Kasımda son bulacaktır.
Bol şanslar

BAMBUMSTORE.COM DAN ALDIĞIM YENİ BIÇAĞIM:)


Merhaba arkadaşlar sizlerle yeni mutfak yardımcımı paylaşmak istedim:) 
Yapılan akademik araştırmalara göre, metal bıçakların sebze ve meyveler ile temas ettiğinde vitamin değerlerini yok ettiği kanıtlanmıştır. Bambu bıçaklar %100 doğal olduğundan sebze ve meyvelerinizin vitaminlerini korur.
ürünü merak edenler https://www.bambumstore.com/detay-45--Meyve-ve-Sebze-Bicagi-Tirtikli--urun-detayi.html burdan bakabilir:)
Ürün Boyutları (cm) : 24,6x2,7x1,7
Neden Bambu?
Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi bambu, çevreci bir bitki olmasının yanında fonksiyonel, estetik ve son derece dayanıklıdır. Bambu diğer tüm tahta ve ahşap çeşitlerine nazaran 2-3 kat daha dayanıklıdır. Bir bambu fidanı 5 yılda tam olgunluğuna ulaşırken, meşe 50 yılda diğer benzeri ağaçlar 70 yılda bu olgunluğuna ulaşabilmektedir. Bambu, meşeden sağlam ve dayanıklı olmanın yanı sıra uzun ömürlü, hafif, ekolojik ve sağlıklıdır.
Yapı itibari ile antibakteriyel olan bambu bitkisi bakteri barındırmaz bu sayede siz de bambu mutfak ve ev gereçleri kullandığınızda sağlığınıza sağlık katarsınız.
Bambu doğal duruşu ile bulunduğu ortama sıcaklık ve zenginlik katar, bambunun verdiği sıcaklık ve hijyenik yapısı sayesinde kendinizi daha iyi hissedecek ve daha sağlıklı besleneceksiniz.

Neden Ekolojik?

Atmosferimizdeki oksijen ve karbondioksit dengesi çok önemlidir. Bambu çevre dostu bir kaynağa sahip olduğu için karbon salınımını ve küresel ısınmayı azaltarak çevreyi olumlu yönde etkiler.Yetişkin bir bambu bitkisi benzer ebatlardaki bitkilere nazaran %35 daha fazla oksijen üretirken, yine diğer bitkilere göre 4 katı daha fazla karbon soğurmaktadır. Aynı zamanda hasat edilirken ve tekrar yetişirken de çevreye kötü ve olumsuz etkileri yoktur. Çok hızlı büyüyüp gelişen bir bitki olan bambu; çölleşmeye ve yeşil yoksunluğuna karşı en iyi çözümleri sağlamaktadır.

Buna ek olarak bambu ağacından üretilen ağaçlar çelikten imal edilen bıçaklara göre üretim aşamasında daha az karbon açığa çıkarır. Örneğin 1 ton bambu bıçak üretiminde 182 kg karbondioksit açığa çıkarken; 1 ton çelik üretiminde ise 2100 kg karbondioksit açığa çıkmaktadır.

31 Ekim 2012 Çarşamba

FESTİVAL ORGANİK İŞBİRLİĞİ İLE 1 ÇOCUĞUMUZA HARİKA HEDİYELERİMİZ VAR!!!

Festival Organik Firmamız ile 2.kampanyamızı düzenlemekten mutluluk duyuyorum.

Organik ürünleri tercih etmek, kendinizin, çocuklarınızın sağlığı ve üzerinde yaşadığımız dünyamızın geleceği hakkında düşünmek demektir. Yıllardır süregelen zirai uygulamalar, tehlikeli böcek ilaçları ve gübrelerin kullanılması, genetiği değiştirilmiş mahsullerin yetiştirilmesi organik tarım yöntemlerinin uygulanması ile geri çevrilebilir. Organik üretim mantığını benimsemiş üreticiler ve tedarikçiler ile iş yaparak, doğaya karşı gelmek yerine, doğa ve çevre ile işbirliği yapıyoruz. Organik ürünler yiyeceklerimizin, tekstil ürünlerinin, kozmetiklerin ve doğal ürünlerin içinde gereksiz katkı maddelerinin kullanılmaması anlamına gelir. Organik tarım ürünleri, uzun vadede astım ve kanser gibi rahatsızlıklara neden olan ve toprağı, havayı, suyu ve besinlerimizi kirleten sentetik böcek ilaçlarına maruz kalmamıza engel olarak bizi ve ekosistemimizi korur. Organik üretim; çiftçiler için, dünyamız için, çocuklarımız ve bizim için daha sağlıklı bir hayat demektir.!!!


Organik Tarım; üretimde kimyasal girdi kullanmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal üretim biçimidir. Organik tarımın amacı; toprak ve su kaynakları ile havayı kirletmeden,  çevre, bitki, hayvan ve insan sağlığını korumaktır. Organik tarımın geçmişi 20. yüzyıla dayanmaktadır. Zira çevre bilinci ve ozon tabakasındaki incelme ve dünya geleceğinin tehlikeye girmesi gibi konular gündeme gelmiştir.
Dünya’da 35 milyon hektar alanda ekolojik tarım yapılıyor.Organik ve sözleşmeli tarımla üreticinin tüm ürününün alınması  bir anlamda garanti edilmektedir. Ekolojik ürünlerin ihraç fiyatı da  diğer konvansiyonel  ürünlerden yüzde 10-20 oranında daha yüksektir. Ekolojik ürünlerin ihracatı ile ülkemiz tarım ürünleri için ilave bir kapasite yaratılmaktadır. Dolayısıyla ihraç edilen her ton daha önce ulaşılamayan tüketici kitlesine gitmektedir..FİRMAMIZIN HEDİYESİNE GELİNCE 
*Uzun kol erkek gömlek 7-8 yaş 1 adet 
yada
                      Uzun kol pembe bluz 10-11 yaş 1 adet seçim size kalmış:)
KAMPANYAYA KATILIM ŞARTLARIMIZ
*İzleyicim olmanız.
En az 50 katılım şartı vardır.
Tek şartımız bu ve geçerli bir yorum bırakmanız (mail adresinizde mutlaka olsun )
Son Katılım 18 Kasım
Bol Şanslar

BABYZADE.COM İŞBİRLİĞİ İLE 1 KİŞİYE NİVEA BABY KOL ÇANTALI ADDA SETİ HEDİYEMİZ OLACAK!!!

 
Merhaba arkadaşlar sizlere anne ve bebek bakımında en iyi markaların ürünlerinin yer aldığı harika bir siteden bahsedeceğim http://babyzade.com. açıkcası fiyatları çok ekonomik buldum. 1-2 almayı düşündüğüm ürün vardı Baybzade.com ile fiyat karşılaştırması yaptım çok fark var o yüzden  bebeği olan ailelere şiddetle tavsiye ederim:)
SİTEDEN SİZİN İÇİN SEÇTİĞİM BİR KAÇ GÖRSEL

GELELİM KAMPANYAMIZA
1 Şanslı katılımcımıza  Nivea Kol Çantalı Adda Seti hediyemiz olacak!!!
ŞARTLARIMIZ İSE ÇOK KOLAY
* SİTEYE üye olmak  ve 1 ürünü puanlamak
** FACEBOOKTA Beğenmek
&&&
Son katılım 20 Kasım 2012
Kargo değerli firmamıza aittir.
150 katılım şartımız vardır.
Bol Şanslar