22 Mayıs 2013 Çarşamba

ENDOĞAL.COM FACEBOOK YARIŞMASI VE SÜPER HEDİYELER VAR:)
 
1 Hazirana kadar sayfamızı profilinde paylaşan ve 10 arkadaşına beğendiren 5 kişiye, www.endogal.com dan seçtiği ürünü hediye ediyoruz.Kazananlar 1 Haziranda bu sayfadan duyurulacak ve iletişim adreslerine ürünleri gönderilecektir.
 

21 Mayıs 2013 Salı

GECİKEN YORUM KAMPANYA SONUÇLARIMIZ

Merhaba arkadaşlar bloğumda yayınlamadığım sadece hergunkampanya.com sitesi (kardeş sitemiz) özel bir kampanya yapmıştım  kampanya dışındaki konularımıza olumlu yada olumsuz samimi duygularını yazanlardan 1 kişiye elbise gönderecektim

şimdi sonuçlar:)) 13 yorum var kazananımız

1 NOLU YORUM NURAY SÖNMEZ OLDU KENDİSİNİ TEBRİK EDERİM. ADRES VE TEL BİLGİLERİNİ OZLEMCACİM@GMAİL.COM A BEKLİYORUM BEKLİYORUM:)


MEDYA ÇUVALI.COM KAMPANYA SONUÇLARIMIZ

Merhaba arkadaşlar güzel bir kampanyamız daha sona erdi katılım sayfamıza http://ozlemcacim.blogspot.com/2013/05/medyacuvali-isbirligi-ile-1-kisiye-cok.html burdan bakabilirsiniz.

RANDOM.ORG KAZANANIMIZ9 NOLU YORUM PRETEMAGNA (AÇELYA YILMAZ) OLDU TEBRİKLER ADRES BİLGİLERİNİ OZLEMCACİM@GMAİL.COM A BEKLİYORUM

REYOON.COM SONUÇLARIMIZ

Merhaba arkadaşlar güzel bir kampanyamız daha sona erdi katılım sayfamıza http://ozlemcacim.blogspot.com/2013/04/reyooncom-isbirligi-ile-1-kisiye-2.html linkten bakabilirsiniz.

random.org ye göre kazananımız


9 nolu yorum KİRPİK KIZ OLDU tebrik eder adres bilgilerini ozlemcacim@gmail.com a beklerim