6 Ağustos 2015 Perşembe

Demet Tuncer’den Yepyeni Program: ‘Bir Demet Anne’

          Artık panik yok! Bu anne hem çok tecrübeli, hem çok bilgili, hem de çok eğlenceli…Sesi ve oyunculuğuyla çok beğenilen Demet Tuncer’den annelere müthiş hizmet. Ünlü sanatçı, ‘annelik’ tecrübelerini Endemol Shine Türkiye çatısı altında, kısa videolarla ‘Bir Demet Anne’ adlı youtube kanalından paylaşmaya başladı.

3.5 yaşındaki kızı Ayza ile kamera karşısına geçen Tuncer, “Anne olduktan sonra bir kadının hayatı tamamen değişiyor.

Tanıdık tanımadık herkes, çocuğunuzu kucağınıza nasıl alacağınızdan tutun da sütünüzün miktarının artmasına kadar her konuya karışıyor, akıl veriyor. Oysa ki, en doğrusu, kişinin kendi tecrübesi. Gelin tecrübelerimizi birbirimizle paylaşalım” diyor.

O ÇANTA GERÇEKTEN GEREKLİ Mİ?
Tuncer’in kısa videolarının yayınlandığı ‘Bir Demet Anne’ de pratik, kullanışlı, herkesin uygulayabileceği ve tecrübeyle sabit bilgilere yer veriliyor.

Doğuma giderken yanınıza gerçekten o koca doğum çantasını almanız gerekiyor mu? En kullanışlı bebek arabası hangisi? Çocuk bu, yalan söyler tabii ki. Peki siz nasıl davranmalısınız? Evde astronot kostümü yapmak ister misiniz? Çocuğunuz tuvalet eğitiminde sorun mu çıkarıyor? Merak etmeyin onun da formülü var…

HAYAT KURTARAN BİLGİLER


Yüzde 100 tecrübe edilmiş bilgilerin paylaşıldığı, Uzman psikolog Kübra Güven Dirican’ın bilgilerinden faydalanılarak hazırlanan ‘Bir Demet Anne’ annelerin ya da anne adaylarının hayatını kolaylaştırıyor.
SİZ DE PAYLAŞIN


http://goo.gl/vkyOGD adresinden izleyebildiğiniz ‘Bir Demet Anne’ Youtube kanalında, siz de Demet Tuncer’e kendi tecrübelerinizi aktarabilir, Tuncer ve diğer anneler ya da anne adayları ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz

1 yorum:

 1. Paylaşımlarınız harika... ilgi ile takip ediyoruz. daha sık güncellenen paylaşımlar ile sitenizi devamının sürmesini tavsiye ediyorum.

  http://sanayitipicaymakinesi.com/
  http://www.remtamutfak.com/
  Çay Makinesi
  Çay Makinası

  YanıtlaSil